Wedstrijduitslagen

Avondbaanwedstrijd (20-05-2022)

Georganiseerd door: AV '56 te Goes.
Originele uitslag: Link

U14 meisjes (D)

Naam Prestatie
60 m
9 Nienke van Veen 9.39 sec +1.9
13 Zoe Neervoort 9.98 sec +1.5
1 EM
3 Nikki de Koning 6.35.64 min
7 Vivian Westerweele 7.35.44 min
8 Nienke van Veen 8.41.78 min
hoogspringen
9 Nienke van Veen 1.12 m
10 Vivian Westerweele 1.07 m
verspringen
6 Nienke van Veen 3.18 m
7 Vivian Westerweele 3.11 m
9 Zoe Neervoort 2.72 m
kogel (2kg)
2 Nienke van Veen 5.91 m
3 Zoe Neervoort 5.47 m

U16 meisjes (C)

Naam Prestatie
80 m
9 Madelief Boonman 11.87 sec +1.6
400 m
4 Madelief Boonman 1.08.12 min

U18 vrouwen (meisjes B)

Naam Prestatie
100 m
3 Yasmine de Kraker 14.01 sec +0.6
400 m
1 Yara Karelse 1.03.84 min
hoogspringen
1 Yara Karelse 1.57 m

Vrouwen

Naam Prestatie
400 m
1 Mariska Tjeerdsma 1.03.21 min
1 EM
1 Mariska Tjeerdsma 5.12.68 min

Vrouwen 40

Naam Prestatie
1 EM
1 Monique Verschuure 5.41.30 min

Vrouwen 60

Naam Prestatie
100 m
5 Gisela Nijsse-Meertens 19.61 sec -0.5
1 EM
4 Gisela Nijsse-Meertens 7.52.44 min

U14 jongens (D)

Naam Prestatie
80 m
2 Casper van der Kuijl 11.19 sec +1.6
6 Rens van Dalen 12.13 sec +1.8
13 Florian Berman 13.12 sec +1.8
14 Robin van de Schraaf 13.27 sec +2.1
1 EM
4 Casper van der Kuijl 6.12.85 min
7 Rens van Dalen 7.10.75 min
9 Florian Berman 7.13.77 min
10 Robin van de Schraaf 8.07.02 min
verspringen
1 Casper van der Kuijl 4.23 m
10 Rens van Dalen 3.47 m
12 Robin van de Schraaf 3.35 m
14 Florian Berman 3.23 m

U16 jongens (C)

Naam Prestatie
100 m
2 Samil Parana Vithanage 13.05 sec +2.0
5 Niels Oele 15.13 sec -0.5
400 m
4 Samil Parana Vithanage 1.01.04 min
7 Jens Beuns 1.10.24 min
hoogspringen
1 Jens Beuns 1.37 m
verspringen
2 Samil Parana Vithanage 4.37 m
4 Niels Oele 3.81 m
5 Jens Beuns 3.76 m

U18 mannen (jongens B)

Naam Prestatie
100 m
3 Nino van den Berg 12.50 sec +2.0
400 m
1 Remco de Baar 53.77 sec
4 Koen Steenblok 57.29 sec
5 Nino van den Berg 58.74 sec

U20 mannen (jongens A)

Naam Prestatie
100 m
1 Thijs van Kooten 12.23 sec +2.0
2 Roel Rietman 12.52 sec +0.6
400 m
1 Thijs van Kooten 57.25 sec

Mannen

Naam Prestatie
100 m
1 Bereket Petersen 12.32 sec +2.0
4 Pascal Boonman 13.07 sec +0.6
5 François Hendrikse 14.14 sec +0.6
400 m
2 Jasper Zuidhof 55.17 sec
3 Chanelton Schmidt 56.10 sec
4 Pascal Boonman 1.02.99 min
1 EM
2 Bereket Petersen 4.52.35 min
3 Yann Sinke 5.11.22 min
4 Jonah Aafjes 5.42.73 min
5 François Hendrikse 5.53.61 min
verspringen
3 Bereket Petersen 5.01 m

Mannen 45

Naam Prestatie
1 EM
1 Johan Karelse 5.00.13 min
3 Wim Bos 5.41.82 min

Mannen 55

Naam Prestatie
1 EM
7 René Goetheer 6.37.56 min

Mannen 60

Naam Prestatie
100 m
2 Ronald Aarts 15.72 sec -0.5
1 EM
4 Ronald Aarts 5.46.33 min

Mannen 65

Naam Prestatie
1 EM
8 Acronius Kramer 7.12.09 min
= elektronische tijd