Wedstrijduitslagen

Let op: U bent in de rubriek ‘Overige prestaties’. Hierin staan de onderdelen die niet in de ranglijsten komen doordat ze geen vaste afstand hebben, bv crossen. De verenigingen kunnen hiervan gebruik maken door de prestaties zelf in te voeren. Informatie bij ranglijstbeheer@zeelandnet.nl

Meidoornloop (07-05-2022)

Georganiseerd door: AV '56 te Nisse.
Originele uitslag: Link

U10 meisjes (pupillen B)

Naam Prestatie
1050 m
6 Joia van de Vrede 3.23
16 Simone Kamerling 4.10

U14 meisjes (D)

Naam Prestatie
1500 m
1 Nikki de Koning 6.16

Vrouwen

Naam Prestatie
15 km
1 Judith Goetheer 1.09.15
2 Esther de Koning 1.09.47
3 Patty Franse 1.13.28
6 Manouk Remijn 1.15.56
7,5 km
1 Yvonne Moerland 31.33
2 Laura Koster 31.54
3 Esma Guigui 34.12
7 Elise Mol 36.52
9 Maroeska Ars 37.17
15 Jeanet Verhaagen 39.55
16 Esther van Sluijs-Kole 39.58
17 Marielle Simonse-Ensing 40.00
18 Christine Balkenende 40.00
19 Evita Vermeulen 40.46
20 Krista de Kam 41.21
21 Marjolein Mol 41.56
23 Yolanda Krombeen 42.02
27 Jacqueline de Bondt 42.50
33 Ann Fiers 45.16
39 Gisela Nijsse-Meertens 47.12
41 Diana Koopman 47.31
43 Carolien Hoogesteger 47.42
44 Andrea Koning 47.45
45 Katinka van de Glind 47.47
48 Hennie van der Blom 48.31
49 Janneke Wiskerke 48.58
53 Heleen Kapteijn 53.24
54 Catrineke van den Dikkenberg 53.24

U10 jongens (pupillen B)

Naam Prestatie
1050 m
1 Max de Kok 2.38
4 Quinten Vermeulen 2.50
5 Mats Rutten 2.58
6 Tim de Kok 3.01
9 Luuk Joosse 3.20

U14 jongens (D)

Naam Prestatie
1500 m
2 Dylano de Jonge 8.02

Mannen

Naam Prestatie
15 km
1 Erik Jansen 0.55.58
2 Bart Heshof 0.56.51
5 Kevin Bogaert 1.01.20
7 Johan Spruit 1.01.58
13 Martijn de Koning 1.07.55
20 Nathan Traas 1.09.19
22 Michel Barbé 1.09.36
23 Berry Simonse 1.09.36
25 Harry Christiaanse 1.09.51
26 Frank Houweling 1.10.24
27 Danmar Dees 1.11.46
37 Ko van Damme 1.13.27
46 Jan de Jager 1.17.02
47 Peter Kakes 1.18.13
49 Pim de Jonge 1.18.43
50 Arjen Dommisse 1.18.48
66 Joop de Jonge 1.24.33
75 René Nijsse 1.35.07
76 Rob Bourgonje 1.35.07
77 Peter Castel 1.40.03
7,5 km
1 Patrick de Vos 24.44
3 Johan Karelse 27.35
4 Arnoud Rijk 28.01
5 Peter Balkenende 28.19
7 Hans Verhaagen 29.32
9 Tim Kramer 29.51
10 Marcel Uitterhoeve 31.29
12 Tom Verbeek 31.52
13 Rini Bruggeman 32.37
20 René Goetheer 34.25
21 Richard de Vlieger 34.31
42 William de Jonge 39.03
44 Martin Geluk 39.22
46 Ronald Koole 40.02
49 Stefan van den Dries 40.09
50 Niek Hesp 40.15
52 Acronius Kramer 40.34
54 Wim de Jonge 41.00
63 Peter Verburg 44.05
75 Herman van de Glind 45.58
79 Gilles de Witte 46.49
80 Frans Bögels 47.31
83 Rob van de Voorde 49.44
85 Adrie Mathijssen 54.06
86 Marcel Mohr 54.06
= elektronische tijd