Beste seizoensprestaties per onderdeel


Dit is een overzicht van geleverde prestaties tussen 01-11-2021 en 31-10-2022. Enkel de beste prestatie per persoon wordt getoond.

Vrouwen

100 m

Naam Prestatie
1 Yara Karelse (U18 vrouwen (meisjes B)) 13.77 sec +1.5
2 Yasmine de Kraker (U18 vrouwen (meisjes B)) 14.01 sec +0.6
3 Elise Mol (U16 meisjes (C)) 14.69 sec +1.5
4 Madelief Boonman (U16 meisjes (C)) 14.78 sec -1.6
5 Gisela Nijsse-Meertens (Vrouwen 60) 19.61 sec -0.5
6 Marlies Jeremiasse (Vrouwen 60) 20.0 sec

200 m

Naam Prestatie
1 Yara Karelse (U18 vrouwen (meisjes B)) 28.76 sec -0.4
2 Madelief Boonman (U16 meisjes (C)) 29.78 sec -1.7
3 Yasmine de Kraker (U18 vrouwen (meisjes B)) 30.13 sec -0.4

400 m

Naam Prestatie
1 Mariska Tjeerdsma 1.03.21 min
2 Yara Karelse (U18 vrouwen (meisjes B)) 1.03.63 min
3 Jasmijn van Dieren 1.07.61 min
4 Madelief Boonman (U16 meisjes (C)) 1.08.12 min
5 Yasmine de Kraker (U18 vrouwen (meisjes B)) 1.10.45 min

800 m

Naam Prestatie
1 Elise Mol (U16 meisjes (C)) 2.43.01 min
2 Madelief Boonman (U16 meisjes (C)) 2.50.83 min
3 Laura Koster (U20 vrouwen (meisjes A)) 2.53.66 min
4 Yara Karelse (U18 vrouwen (meisjes B)) 2.55.29 min
5 Hannah Moelker (U16 meisjes (C)) 3.13.4 min
6 Marlies Jeremiasse (Vrouwen 60) 3.51.8 min

1000 m

Naam Prestatie
1 Nikki de Koning (U14 meisjes (D)) 3.35.9 min
2 Julia Noƫ (A1) (U12 meisjes (pupillen A)) 3.56.48 min
3 Lisa Vreeke (U14 meisjes (D)) 3.57.62 min
4 Jill Boudewijns (A2) (U12 meisjes (pupillen A)) 3.57.96 min
5 Souhaila Singh (A1) (U12 meisjes (pupillen A)) 4.07.61 min
6 Faye van der Genugten (U14 meisjes (D)) 4.16.2 min
7 Kate Boudewijns (U10 meisjes (pupillen B)) 4.24.14 min
8 Senna Franse (A1) (U12 meisjes (pupillen A)) 4.28.94 min
9 Vivian Westerweele (U14 meisjes (D)) 4.32.4 min
10 Nienke van Veen (U14 meisjes (D)) 4.32.7 min

1500 m

Naam Prestatie
1 Mariska Tjeerdsma 4.32.61 min
2 Monique Verschuure (Vrouwen 40) 5.13.08 min
3 Elise Mol (U16 meisjes (C)) 5.36.63 min

1 EM

Naam Prestatie
1 Mariska Tjeerdsma 5.12.68 min
2 Monique Verschuure (Vrouwen 40) 5.41.30 min
3 Nikki de Koning (U14 meisjes (D)) 6.35.64 min
4 Vivian Westerweele (U14 meisjes (D)) 7.35.44 min
5 Gisela Nijsse-Meertens (Vrouwen 60) 7.52.44 min
6 Nienke van Veen (U14 meisjes (D)) 8.41.78 min

3000 m

Naam Prestatie
1 Mariska Tjeerdsma 9.57.99 min
2 Laura Koster (U20 vrouwen (meisjes A)) 11.39.70 min
3 Elise Mol (U16 meisjes (C)) 12.26.39 min

100 mh (83,8cm)

Naam Prestatie
1 Yasmine de Kraker (U18 vrouwen (meisjes B)) 20.83 sec -0.5

400 mh (76,2cm)

Naam Prestatie
1 Yasmine de Kraker (U18 vrouwen (meisjes B)) 1.22.11 min

hoogspringen

Naam Prestatie
1 Yara Karelse (U18 vrouwen (meisjes B)) 1.65 m
2 Elise Mol (U16 meisjes (C)) 1.30 m
3 Janne Kooiker (U16 meisjes (C)) 1.25 m
4 Hannah Moelker (U16 meisjes (C)) 1.20 m
Jill Boudewijns (A2) (U12 meisjes (pupillen A)) 1.20 m
6 Nienke van Veen (U14 meisjes (D)) 1.12 m
7 Lisa Vreeke (U14 meisjes (D)) 1.10 m
Meike van Loon (A2) (U12 meisjes (pupillen A)) 1.10 m ZK
9 Vivian Westerweele (U14 meisjes (D)) 1.07 m
10 Fabienne Gorter (A1) (U12 meisjes (pupillen A)) 1.05 m

verspringen

Naam Prestatie
1 Yara Karelse (U18 vrouwen (meisjes B)) 4.75 m -0.2
2 Elise Mol (U16 meisjes (C)) 4.31 m +3.8
3 Ilse Rijk (A1) (U12 meisjes (pupillen A)) 3.61 m
4 Nienke van Veen (U14 meisjes (D)) 3.36 m
5 Fabienne Gorter (A1) (U12 meisjes (pupillen A)) 3.35 m -2.4
6 Souhaila Singh (A1) (U12 meisjes (pupillen A)) 3.29 m
7 Jill Boudewijns (A2) (U12 meisjes (pupillen A)) 3.25 m ZK -1.8
8 Veerle Westerweele (A1) (U12 meisjes (pupillen A)) 3.23 m
9 Hannah Moelker (U16 meisjes (C)) 3.22 m +2.8
10 Tess Bustraan (U16 meisjes (C)) 3.20 m +0.3

hinkstapspringen

Naam Prestatie
1 Elise Mol (U16 meisjes (C)) 8.48 m +0.8

kogel (4kg)

Naam Prestatie
1 Marieke Riemens (Vrouwen 35) 12.36 m
2 Fenne Pellaers (U18 vrouwen (meisjes B)) 8.60 m

discus (1kg)

Naam Prestatie
1 Fenne Pellaers (U18 vrouwen (meisjes B)) 14.76 m
2 Janne Kooiker (U16 meisjes (C)) 11.37 m
3 Tess Bustraan (U16 meisjes (C)) 9.03 m

4 x 100 m

Naam Prestatie
1 Alexandra Elias, Jasmijn van Dieren, Yara Karelse, Yasmine de Kraker 55.99 sec

Zweedse estafette

Naam Prestatie
1 Elise Mol, Madelief Boonman, Yara Karelse, Yasmine de Kraker (U18 vrouwen (meisjes B)) 2.42.54 min
= elektronische tijd