Beste seizoensprestaties per onderdeel


Dit is een overzicht van geleverde prestaties tussen 01-11-2023 en 31-10-2024. Enkel de beste prestatie per persoon wordt getoond.

Mannen

100 m

Naam Prestatie
1 Casper van der Kuijl (U16 jongens) 12.62 sec -1.4
2 Pascal Boonman 13.16 sec +0.1
3 Roan Hekkers 14.2 sec
4 Robin van de Schraaf (U16 jongens) 15.87 sec -0.4
5 Jan Roose (Mannen 70) 29.0 sec

200 m

Naam Prestatie
1 Nino van den Berg (U20 mannen) 24.80 sec +1.3
2 Pascal Boonman 27.12 sec -0.1
Casper van der Kuijl (U16 jongens) 27.12 sec -0.1
4 Robin van de Schraaf (U16 jongens) 36.32 sec -0.1

400 m

Naam Prestatie
1 Casper van der Kuijl (U16 jongens) 57.61 sec

800 m

Naam Prestatie
1 Koen Steenblok (U20 mannen) 1.59.76 min
2 Jasper Zuidhof 2.00.35 min
3 Bereket Petersen 2.02.98 min
4 Casper van der Kuijl (U16 jongens) 2.19.75 min
5 Acronius Kramer (Mannen 70) 3.26.0 min
6 Kees van den Pol (Mannen 75) 3.49.8 min

1000 m

Naam Prestatie
1 Daniel Bommelje (U12 jongens) 3.29.74 min
2 Quinten Vermeulen (U12 jongens) 3.44.39 min
3 Max de Kok (U12 jongens) 3.53.92 min
4 Ivan Kraamer (U12 jongens) 4.01.69 min
5 Aeden de Lange (U11) (U12 jongens) 4.03.3 min
6 Menno van Kralingen (U10 jongens) 4.14.42 min
7 Merijn Beijer (U10 jongens) 4.28.6 min
8 Niels van der Zanden (U11) (U12 jongens) 4.36.0 min
9 Luuk Joosse (U12 jongens) 4.36.17 min
10 Tim de Kok (U11) (U12 jongens) 4.44.4 min

1500 m

Naam Prestatie
1 Casper van der Kuijl (U16 jongens) 5.13.5 min

3000 m

Naam Prestatie
1 Patrick de Vos 8.57.25 min
2 Bereket Petersen 8.59.67 min
3 Robbert Meeuwse 9.55.57 min
4 Harmen Hoogesteger 10.00.87 min
5 Berry Simonse (Mannen 50) 11.34.41 min
6 Jan Willem Meeuwse (Mannen 60) 12.00.25 min
7 Michel Barbé (Mannen 50) 12.06.29 min
8 Kevin Bogaert 12.06.65 min
9 Kees Stoel (Mannen 65) 12.34.44 min
10 René Goetheer (Mannen 55) 12.56.87 min

5000 m

Naam Prestatie
1 Bereket Petersen 15.41.53 min

hoogspringen

Naam Prestatie
1 Daniel Bommelje (U12 jongens) 1.35 m
2 Quinten Vermeulen (U12 jongens) 1.10 m
Max de Kok (U12 jongens) 1.10 m
Tim de Kok (U11) (U12 jongens) 1.10 m
5 Sjoerd van Kralingen (U12 jongens) 0.95 m

verspringen

Naam Prestatie
1 Koen Steenblok (U20 mannen) 5.74 m +0.0
2 Roan Hekkers 5.07 m
3 Casper van der Kuijl (U16 jongens) 4.65 m -0.4
4 Quinten Vermeulen (U11) (U12 jongens) 3.73 m ZK +1.0
5 Robin van de Schraaf (U16 jongens) 3.33 m
6 Aeden de Lange (U11) (U12 jongens) 3.30 m
7 Menno van Kralingen (U10 jongens) 3.27 m
8 Ivan Kraamer (U12 jongens) 3.22 m
9 Luuk Joosse (U12 jongens) 3.16 m
10 Xavier Vermeulen (U9 jongens) 3.14 m ZK+1.0

polshoog

Naam Prestatie
1 Bert van Opstal (Mannen 55) 3.10 m
2 Roan Hekkers 2.20 m

kogel (7,26kg)

Naam Prestatie
1 Simon van Kralingen (Mannen 35) 8.74 m

discus (2kg)

Naam Prestatie
1 Simon van Kralingen (Mannen 35) 19.21 m
= elektronische tijd