Beste seizoensprestaties per onderdeel


Dit is een overzicht van geleverde prestaties tussen 01-11-2021 en 31-10-2022. Enkel de beste prestatie per persoon wordt getoond.

Mannen

100 m

Naam Prestatie
1 Thijs van Kooten (U20 mannen (jongens A)) 12.23 sec +2.0
2 Bereket Petersen 12.32 sec +2.0
3 Nino van den Berg (U18 mannen (jongens B)) 12.50 sec +2.0
4 Roel Rietman (U20 mannen (jongens A)) 12.52 sec +0.6
5 Samil Parana Vithanage (U16 jongens (C)) 13.05 sec +2.0
6 Pascal Boonman 13.07 sec +0.6
7 François Hendrikse 14.14 sec +0.6
8 Niels Oele (U16 jongens (C)) 15.13 sec -0.5
9 Ronald Aarts (Mannen 60) 15.72 sec -0.5
10 Dylano de Jonge (U16 jongens (C)) 16.48 sec -3.2

200 m

Naam Prestatie
1 Thijs van Kooten (U20 mannen (jongens A)) 24.97 sec -1.0
2 Chanelton Schmidt 25.30 sec -1.2
3 Nino van den Berg (U18 mannen (jongens B)) 25.52 sec -1.5
4 Roan Hekkers (U20 mannen (jongens A)) 29.02 sec -0.4

400 m

Naam Prestatie
1 Jasper Zuidhof 53.73 sec
2 Remco de Baar (U18 mannen (jongens B)) 53.77 sec
3 Chanelton Schmidt 56.10 sec
4 Thijs van Kooten (U20 mannen (jongens A)) 57.25 sec
5 Koen Steenblok (U18 mannen (jongens B)) 57.29 sec
6 Nino van den Berg (U18 mannen (jongens B)) 58.74 sec
7 Samil Parana Vithanage (U16 jongens (C)) 1.01.04 min
8 Pascal Boonman 1.02.99 min
9 Jens Beuns (U16 jongens (C)) 1.10.24 min

800 m

Naam Prestatie
1 Remco de Baar (U18 mannen (jongens B)) 2.04.79 min
2 Jasper Zuidhof 2.07.78 min
3 Jarno Kooijman 2.08.1 min
4 Koen Steenblok (U18 mannen (jongens B)) 2.09.77 min
5 Jens Beuns (U16 jongens (C)) 2.38.41 min
6 Samil Parana Vithanage (U16 jongens (C)) 2.39.4 min
7 Niels Oele (U16 jongens (C)) 2.51.0 min
8 Jens van der Kooij (U16 jongens (C)) 2.57.22 min
9 Dylano de Jonge (U16 jongens (C)) 3.41.89 min

1000 m

Naam Prestatie
1 Casper van der Kuijl (U14 jongens (D)) 3.28.55 min
2 Rens van Dalen (U14 jongens (D)) 3.59.6 min
3 Max de Kok (U10 jongens (pupillen B)) 4.00.33 min
4 Boaz Kluijfhout (U12 jongens (pupillen A)) 4.09.3 min
5 Micha Teunissen (U14 jongens (D)) 4.10.33 min
6 Florian Berman (U14 jongens (D)) 4.23.2 min
7 Job van den Berge (U12 jongens (pupillen A)) 4.34.3 min
8 Mats Rutten (U10 jongens (pupillen B)) 4.38.76 min
9 Sem Gijzel (U10 jongens (pupillen B)) 4.47.48 min
10 Robin van de Schraaf (U14 jongens (D)) 4.48.80 min

1500 m

Naam Prestatie
1 Franklin van Anrooij 4.14.50 min
2 Bereket Petersen 4.17.84 min
3 Erwin Harmes (Mannen 40) 4.22.58 min
4 Bart Heshof 4.26.75 min
5 Wim Bos (Mannen 45) 5.18.38 min
6 Dylano de Jonge (U16 jongens (C)) 7.22.38 min

1 EM

Naam Prestatie
1 Bereket Petersen 4.52.35 min
2 Johan Karelse (Mannen 45) 5.00.13 min
3 Yann Sinke 5.11.22 min
4 Wim Bos (Mannen 45) 5.41.82 min
5 Jonah Aafjes 5.42.73 min
6 Ronald Aarts (Mannen 60) 5.46.33 min
7 François Hendrikse 5.53.61 min
8 Casper van der Kuijl (U14 jongens (D)) 6.12.85 min
9 René Goetheer (Mannen 55) 6.37.56 min
10 Rens van Dalen (U14 jongens (D)) 7.10.75 min

3000 m

Naam Prestatie
1 Patrick de Vos 8.48.01 min
2 Franklin van Anrooij 9.06.98 min
3 Erwin Harmes (Mannen 40) 9.28.06 min
4 Bereket Petersen 9.34.85 min

hoogspringen

Naam Prestatie
1 Jens Beuns (U16 jongens (C)) 1.45 m
2 Micha Teunissen (U14 jongens (D)) 1.30 m
Niels Oele (U16 jongens (C)) 1.30 m
Samil Parana Vithanage (U16 jongens (C)) 1.30 m
5 Florian Berman (U14 jongens (D)) 1.05 m
6 Boaz Kluijfhout (U12 jongens (pupillen A)) 1.00 m
7 Job van den Berge (U12 jongens (pupillen A)) 0.95 m

verspringen

Naam Prestatie
1 Koen Steenblok (U18 mannen (jongens B)) 5.56 m +0.6
2 Bereket Petersen 5.07 m
3 Roan Hekkers (U20 mannen (jongens A)) 4.90 m +1.2
4 Casper van der Kuijl (U14 jongens (D)) 4.48 m -1.0
5 Samil Parana Vithanage (U16 jongens (C)) 4.37 m
6 Niels Oele (U16 jongens (C)) 3.81 m
7 Jens Beuns (U16 jongens (C)) 3.76 m
8 Rens van Dalen (U14 jongens (D)) 3.66 m
9 Dylano de Jonge (U16 jongens (C)) 3.52 m +1.1
10 Robin van de Schraaf (U14 jongens (D)) 3.44 m

hinkstapspringen

Naam Prestatie
1 Koen Steenblok (U18 mannen (jongens B)) 11.10 m +0.0

polshoog

Naam Prestatie
1 Roan Hekkers (U20 mannen (jongens A)) 2.60 m

4 x 400 m

Naam Prestatie
1 Koen Steenblok, Nino van den Berg, Remco de Baar, Thijs van Kooten (U20 mannen (jongens A)) 3.44.89 min
= elektronische tijd