Kampioenen


Categorie Onderdeel Naam
Prestatie Jaar
U8 meisjes 4 x 40 m Inke van den Dikkenberg, Mila Kramer, Yara Karelse, Zoe van Luijk ZK 32.97 sec 2013
U9 meisjes 40 m Lotte van Veen ZK 7.83 sec 2021
U9 meisjes 40 m Wies Jasperse ZK 7.26 sec 2018
U9 meisjes 40 m Jet Jasperse ZK 7.26 sec 2017
U9 meisjes 40 m Brigitte de Geus ZK 7.36 sec 2015
U9 meisjes 40 m Yara Karelse ZK 7.33 sec 2014
U9 meisjes 40 m Amy de Graaf ZK 7.22 sec 2013
U9 meisjes 40 m Nadine Leestemaker ZK 7.4 sec 2008
U9 meisjes 40 m Sanne Nijsse ZK 6.9 sec 2004
U9 meisjes 40 m Iris Hoogesteger ZK 7.1 sec 2002
U9 meisjes 600 m Yara Karelse ZK 2.18.49 min 2014
U9 meisjes 600 m Amy de Graaf ZK 2.13.07 min 2013
U9 meisjes 600 m Shirin van Anrooij ZK 2.14.67 min 2010
U9 meisjes 600 m Nadine Leestemaker ZK 2.23.1 min 2008
U9 meisjes 40 mh (30cm) Lotte van Veen ZK 8.42 sec 2021
U9 meisjes hoogspringen Lotte van Veen ZK 0.95 m 2021
U9 meisjes hoogspringen Wies Jasperse ZK 1.00 m 2018
U9 meisjes verspringen Geke Melse ZK 2.78 m 2021
U9 meisjes verspringen Wies Jasperse ZK 3.08 m 2018
U9 meisjes verspringen Jet Jasperse ZK 3.05 m 2017
U9 meisjes verspringen Brigitte de Geus ZK 3.30 m 2015
U9 meisjes verspringen Yara Karelse ZK 3.24 m 2014
U9 meisjes verspringen Amy de Graaf ZK 3.30 m 2013
U9 meisjes verspringen Tamar van Daalen ZK 3.39 m 2011
U9 meisjes verspringen Iris Hoogesteger ZK 3.24 m 2002
U9 meisjes balwerpen (80g) Wies Jasperse ZK 11.90 m 2018
U9 meisjes balwerpen (80g) Zoe van Luijk ZK 19.66 m 2014
U9 meisjes balwerpen (80g) Iris Hoogesteger ZK 13.76 m 2002
U9 meisjes Vortexwerpen Kate Boudewijns ZK 13.14 m 2021
U9 meisjes 4 x 40 m Inke van den Dikkenberg, Loïs van Daalen, Yara Karelse, Zoe van Luijk ZK 29.77 sec 2014
U10 meisjes 40 m Noortje Meijer ZK 7.31 sec 2023
U10 meisjes 40 m Lotte van Veen ZK -1.7 7.50 sec 2022
U10 meisjes 40 m Jill Boudewijns ZK 7.52 sec 2020
U10 meisjes 40 m Wies Jasperse ZK 6.96 sec 2019
U10 meisjes 40 m Jet Jasperse ZK 6.96 sec 2018
U10 meisjes 40 m Jade de Lange ZK 6.99 sec 2017
U10 meisjes 40 m Amy de Graaf ZK 6.87 sec 2014
U10 meisjes 40 m Tamar van Daalen ZK 6.89 sec 2012
U10 meisjes 40 m Sanne Nijsse ZK 6.7 sec 2005
U10 meisjes 40 m Iris Pieters ZK 6.6 sec 2002
U10 meisjes 600 m Noortje Meijer ZK 2.31.73 min 2023
U10 meisjes 1000 m Yara Karelse ZK 4.05.37 min 2015
U10 meisjes 1000 m Amy de Graaf ZK 3.44.72 min 2014
U10 meisjes 1000 m Shirin van Anrooij ZK 3.54.83 min 2011
U10 meisjes 1000 m Iris Pieters ZK 3.55.10 min 2002
U10 meisjes 40 mh (30cm) Lotte van Veen ZK 8.20 sec 2022
U10 meisjes hoogspringen Noortje Meijer ZK 1.10 m 2023
U10 meisjes hoogspringen Ilse Rijk ZK 1.05 m 2021
U10 meisjes hoogspringen Wies Jasperse ZK 1.15 m 2019
U10 meisjes hoogspringen Yara Karelse ZK 1.10 m 2015
U10 meisjes verspringen Lotte van Veen ZK 2.76 m 2022
U10 meisjes verspringen Wies Jasperse ZK 3.54 m 2019
U10 meisjes verspringen Jet Jasperse ZK 3.18 m 2018
U10 meisjes verspringen Jade de Lange ZK 3.52 m 2017
U10 meisjes verspringen Amy de Graaf ZK 3.49 m 2014
U10 meisjes verspringen Tamar van Daalen ZK 3.38 m 2012
U10 meisjes verspringen Iris Pieters ZK 3.43 m 2002
U10 meisjes balwerpen (140g) Zoe van Luijk ZK 18.72 m 2015
U10 meisjes balwerpen (140g) Amy de Graaf ZK 22.43 m 2014
U10 meisjes balwerpen (140g) Jolieke van der Veen ZK 16.52 m 2010
U10 meisjes balwerpen (140g) Michelle van de Sande ZK 20.95 m 2009
U10 meisjes balwerpen (140g) Sanne Nijsse ZK 21.05 m 2005
U10 meisjes balwerpen (140g) Iris Pieters ZK 21.72 m 2002
U10 meisjes Vortexwerpen Noortje Meijer ZK 16.49 m 2023
U10 meisjes Vortexwerpen Kate Boudewijns ZK 12.17 m 2022
U10 meisjes kogel (2kg) Wies Jasperse ZK 5.08 m 2019
U10 meisjes 4 x 40 m Brigitte de Geus, Inke van den Dikkenberg, Yara Karelse, Zoe van Luijk ZK 28.87 sec 2015
U12 meisjes 60 m Jill Boudewijns (A2) ZK -6.4 11.04 sec 2022
U12 meisjes 60 m Nienke van Veen (A2) ZK 9.77 sec 2021
U12 meisjes 60 m Nienke van Veen (A1) ZK A1 9.93 sec 2020
U12 meisjes 60 m Jet Jasperse (A1) ZK 9.64 sec 2019
U12 meisjes 60 m Amy de Graaf (A2) ZK +0.0 9.46 sec 2016
U12 meisjes 60 m Amy de Graaf (A1) ZK 9.57 sec 2015
U12 meisjes 60 m Simone Weijers (A2) ZK A2 9.1 sec 2009
U12 meisjes 60 m Simone Weijers (A1) ZKA1 9.5 sec 2008
U12 meisjes 60 m Manon Weijers ZK A2 9.0 sec 2004
U12 meisjes 60 m Iris Pieters (A1) ZK A1 9.2 sec 2003
U12 meisjes 1000 m Vienna Ennik ZK 3.37.81 min 2024
U12 meisjes 1000 m Jill Boudewijns (A2) ZK 4.05.25 min 2022
U12 meisjes 1000 m Jill Boudewijns (A1) ZK 4.05.16 min 2021
U12 meisjes 1000 m Zoe Neervoort (A2) ZK 4.15.88 min 2021
U12 meisjes 1000 m Elise Mol (A2) ZK 3.42.87 min 2019
U12 meisjes 1000 m Elise Mol (A1) ZK 4.06.26 min 2018
U12 meisjes 1000 m Inke van den Dikkenberg (A2) ZK 3.47.22 min 2017
U12 meisjes 1000 m Amy de Graaf (A2) ZK 3.31.49 min 2016
U12 meisjes 1000 m Yara Karelse (A1) ZK 3.45.03 min 2016
U12 meisjes 1000 m Amy de Graaf (A1) ZK 3.41.57 min 2015
U12 meisjes 1000 m Shelby van Putten ZK A2 3.41.14 min 2013
U12 meisjes 1000 m Shelby van Putten (A1) ZK A1 3.49.21 min 2012
U12 meisjes 1000 m Evy van Daalen (A1) ZK A1 3.59.14 min 2011
U12 meisjes 1000 m Alexandra Paszkowska (A2) ZK A2 3.31.40 min 2005
U12 meisjes 1000 m Iris Pieters (A2) ZK A2 3.34.3 min 2004
U12 meisjes 1000 m Iris Pieters (A1) ZK A1 3.44.5 min 2003
U12 meisjes 60 mh (45cm) Jill Boudewijns (A2) ZK -1.2 12.76 sec 2022
U12 meisjes 60 mh (45cm) Jet Jasperse (A1) ZK 11.05 sec 2019
U12 meisjes hoogspringen Ilse Rijk ZK 1.25 m 2023
U12 meisjes hoogspringen Jill Boudewijns (A2) ZK 1.10 m 2022
U12 meisjes hoogspringen Meike van Loon (A2) ZK 1.10 m 2022
U12 meisjes hoogspringen Jet Jasperse (A1) ZK 1.10 m 2019
U12 meisjes hoogspringen Elise Mol (A2) ZK 1.20 m 2019
U12 meisjes hoogspringen Yara Karelse (A2) ZK 1.20 m 2017
U12 meisjes hoogspringen Yara Karelse (A1) ZK 1.20 m 2016
U12 meisjes hoogspringen Amy de Graaf (A2) ZK 1.25 m 2016
U12 meisjes verspringen Vienna Ennik ZK +1.0 3.84 m 2024
U12 meisjes verspringen Ilse Rijk ZK 3.91 m 2023
U12 meisjes verspringen Jill Boudewijns (A2) ZK -1.8 3.25 m 2022
U12 meisjes verspringen Jill Boudewijns (A1) ZK 3.40 m 2021
U12 meisjes verspringen Anouk Govers (A2) ZK A2 3.57 m 2020
U12 meisjes verspringen Jet Jasperse (A1) ZK 3.68 m 2019
U12 meisjes verspringen Brigitte de Geus (A2) ZK 3.97 m 2018
U12 meisjes verspringen Yara Karelse (A2) ZK 4.00 m 2017
U12 meisjes verspringen Yara Karelse (A1) ZK 3.47 m 2016
U12 meisjes verspringen Amy de Graaf (A2) ZK 3.97 m 2016
U12 meisjes verspringen Amy de Graaf (A1) ZK 3.65 m 2015
U12 meisjes verspringen Simone Weijers (A1) ZKA1 3.78 m 2008
U12 meisjes verspringen Sanne Nijsse (A1) ZK A1 3.50 m 2006
U12 meisjes Vortexwerpen Noortje Meijer (U11) ZK 23.42 m 2024
U12 meisjes Vortexwerpen Jill Boudewijns (A2) ZK 20.36 m 2022
U12 meisjes kogel (2kg) Jill Boudewijns (A1) ZK 4.33 m 2021
U12 meisjes kogel (2kg) Anouk Govers (A2) ZK A2 7.38 m 2020
U12 meisjes kogel (2kg) Anouk Govers (A1) ZK 6.38 m 2019
U12 meisjes kogel (2kg) Yara Karelse (A2) ZK 6.97 m 2017
U12 meisjes kogel (2kg) Amy de Graaf (A2) ZK 7.11 m 2016
U12 meisjes kogel (2kg) Amy de Graaf (A1) ZK 6.12 m 2015
U12 meisjes kogel (2kg) Jolieke van der Veen (A1) ZK A1 6.27 m 2011
U12 meisjes kogel (2kg) Michelle van de Sande (A1) ZK A1 6.31 m 2010
U12 meisjes 4 x 60 m Amy de Graaf, Inke van den Dikkenberg, Yara Karelse, Zoe van Luijk ZK A2 39.98 sec 2016
U12 meisjes 4 x 60 m Eeke Flink, Shelby van Putten, Tamar van Daalen (A1), Veerle Smits ZK A1 40.68 sec 2012
U12 meisjes 4 x 60 m Demi Vermeule, Esther Bolle, Evy van Daalen, Michelle van de Sande ZK A2 40.05 sec 2011
U14 meisjes 60 m Amy de Graaf ZK -3.1 8.84 sec 2018
U14 meisjes 60 m Simone Weijers ZK 8.92 sec 2011
U14 meisjes 60 m Anne van Rooijen ZK 8.1 sec 2005
U14 meisjes 60 m Marieke Nooy ZK 8.7 sec 1991
U14 meisjes 60 m Lenny Ossewaarde ZK 8.8 sec 1988
U14 meisjes 60 m Lenny Ossewaarde ZK 8.9 sec 1987
U14 meisjes 60 m Jacqueline van de Kreeke ZK 8.8 sec 1985
U14 meisjes 600 m Amy de Graaf ZK 1.46.99 min 2018
U14 meisjes 600 m Brigitte de Graaf ZK 1.56.21 min 2013
U14 meisjes 600 m Dorien Dek ZK 1.43.0 min 1997
U14 meisjes 600 m Dorien Dek ZK 1.48.2 min 1996
U14 meisjes 600 m Lenny Ossewaarde ZK 1.44.7 min 1988
U14 meisjes 1000 m Anjolie Wisse ZK 3.13.5 min 1989
U14 meisjes 1000 m Lenny Ossewaarde ZK 3.17.8 min 1987
U14 meisjes 60 mh (76,2cm) Brigitte de Geus -0.4 ZK 11.33 sec 2019
U14 meisjes 60 mh (76,2cm) Marijntje Huige ZK 11.44 sec 2013
U14 meisjes 60 mh (76,2cm) Julia de Dreu ZK 11.0 sec 2009
U14 meisjes 60 mh (76,2cm) Marije Jansen ZK 10.4 sec 2000
U14 meisjes 60 mh (76,2cm) Esther van den Pol ZK 12.1 sec 1995
U14 meisjes 60 mh (76,2cm) Jacqueline van de Kreeke ZK 11.0 sec 1985
U14 meisjes 300 mh (76,2cm) Brigitte de Graaf ZK 56.5 sec 2013
U14 meisjes hoogspringen Elise Mol ZK 1.30 m 2021
U14 meisjes hoogspringen Marijntje Huige ZK 1.30 m 2013
U14 meisjes hoogspringen Nadine de Rijke ZK 1.45 m 2009
U14 meisjes hoogspringen Iris Hoogesteger ZK 1.45 m 2007
U14 meisjes hoogspringen Lindy Mans ZK 1.40 m 2001
U14 meisjes hoogspringen Marlon Dek ZK 1.50 m 2000
U14 meisjes hoogspringen Marlon Dek ZK 1.35 m 1999
U14 meisjes hoogspringen Maritza op 't Hof ZK 1.50 m 1993
U14 meisjes hoogspringen Rachel Stone ZK 1.45 m 1989
U14 meisjes hoogspringen Rachel Stone ZK 1.50 m 1988
U14 meisjes hoogspringen Esther van Sluys ZK 1.35 m 1987
U14 meisjes hoogspringen Corine Hamelink ZK 1.35 m 1979
U14 meisjes verspringen Elise Mol +1.9 ZK 4.07 m 2021
U14 meisjes verspringen Yara Karelse -1.9 ZK 4.27 m 2019
U14 meisjes verspringen Amy de Graaf ZK 4.35 m 2018
U14 meisjes verspringen Brigitte de Graaf ZK 4.07 m 2013
U14 meisjes verspringen Simone Weijers ZK 4.11 m 2011
U14 meisjes verspringen Lindy Mans ZK 4.00 m 2001
U14 meisjes verspringen Marlon Dek ZK 4.90 m 2000
U14 meisjes verspringen Anjolie Wisse ZK 4.52 m 1989
U14 meisjes verspringen Jacqueline van de Kreeke ZK 4.29 m 1985
U14 meisjes kogel (2kg) Amy de Graaf ZK 10.85 m 2018
U14 meisjes kogel (2kg) Nanne Gelderblom ZK 9.68 m 2013
U14 meisjes kogel (2kg) Nadine de Rijke ZK 9.53 m 2009
U14 meisjes kogel (2kg) Lindy Mans ZK 9.11 m 2001
U14 meisjes kogel (2kg) Marlon Dek ZK 11.30 m 2000
U14 meisjes kogel (2kg) Carolien Fokke ZK 10.12 m 1999
U14 meisjes kogel (2kg) Maritza op 't Hof ZK 11.94 m 1993
U14 meisjes kogel (2kg) Jeanine Schrijver ZK 9.53 m 1983
U14 meisjes kogel (2kg) Laura Hoogesteger ZK 8.72 m 1982
U14 meisjes discus (0,75kg) Amy de Graaf ZK 23.24 m 2018
U14 meisjes discus (0,75kg) Fenna Gelderblom ZK 25.46 m 2017
U14 meisjes discus (0,75kg) Nanne Gelderblom ZK 23.25 m 2013
U14 meisjes discus (0,75kg) Michelle van de Sande ZK 21.85 m 2012
U14 meisjes discus (0,75kg) Sanne Nijsse ZK 19.35 m 2009
U14 meisjes discus (0,75kg) Marlon Dek ZK 23.62 m 2000
U14 meisjes discus (0,75kg) Carolien Fokke ZK 20.47 m 1999
U14 meisjes discus (0,75kg) Maritza op 't Hof ZK 27.58 m 1993
U14 meisjes discus (0,75kg) Fiona Zuidhof ZK 25.60 m 1989
U14 meisjes speer (400g) Fenna Gelderblom ZK 22.99 m 2016
U14 meisjes speer (400g) Nanne Gelderblom ZK 25.29 m 2013
U14 meisjes speer (400g) Sanne Nijsse ZK 26.08 m 2009
U14 meisjes speer (400g) Alexandra Paszkowska ZK 22.74 m 2007
U14 meisjes speer (400g) Marlon Dek ZK 21.03 m 2000
U14 meisjes speer (400g) Maritza op 't Hof ZK 32.20 m 1993
U14 meisjes speer (400g) Marieke Nooy ZK 24.22 m 1991
U14 meisjes speer (400g) Fiona Zuidhof ZK 30.40 m 1989
U14 meisjes speer (400g) Miriam Antheunisse ZK 26.42 m 1985
U14 meisjes 6-kamp Marlon Dek ZK 2711 pnt 1999
U14 meisjes 6-kamp Maritza op 't Hof ZK 3056 pnt 1993
U14 meisjes 6-kamp Anjolie Wisse ZK 2581 pnt 1989
U14 meisjes 6-kamp Rachel Stone ZK 2009 pnt 1987
U14 meisjes 6-kamp Jacqueline van de Kreeke ZK 2405 pnt 1985
U14 meisjes 4 x 60 m Brigitte de Graaf, Evy van Daalen, Marijntje Huige, Nanne Gelderblom ZK 36.46 sec 2013
U14 meisjes 4 x 60 m Jasmijn den Herder, Lindy Mans, Liselotte Peelen, Nikki van Meel ZK 35.0 sec 2001
U14 meisjes 4 x 60 m Kimberley Catsman, Lindy Mans, Marije Jansen, Marlon Dek ZK 32.4 sec 2000
U14 meisjes 4 x 60 m Carolien Fokke, Kimberley Catsman, Marije Jansen, Marlon Dek ZK 33.5 sec 1999
U14 meisjes 4 x 60 m Astrid den Herder, Carolien Fokke, Femke Verschoore, Rosemarie Haak ZK 33.9 sec 1998
U14 meisjes 4 x 60 m Dorien Dek, Manon van Oosten, Marlies van de Velde, Suzanne Bakker ZK 34.1 sec 1996
U14 meisjes 4 x 60 m Anjolie Wisse, Lenny Ossewaarde, Marieke Bordui, Rachel Stone ZK 33.4 sec 1988
U14 meisjes 4 x 60 m Anjolie Wisse, Lenny Ossewaarde, Marieke Bordui, Rachel Stone ZK 35.3 sec 1987
U16 meisjes 80 m Yara Karelse ZK +1.0 11.39 sec 2020
U16 meisjes 80 m Iza Nijsse -2.1 ZK 11.25 sec 2019
U16 meisjes 80 m Simone Weijers ZK +0.2 11.28 sec 2013
U16 meisjes 80 m Sanne Nijsse ZK 11.03 sec 2011
U16 meisjes 80 m Lieke Dekker ZK 10.6 sec 2004
U16 meisjes 80 m Marije Jansen ZK 10.6 sec 2001
U16 meisjes 80 m Dorien Dek ZK 10.5 sec 1999
U16 meisjes 80 m Dorien Dek ZK rw 10.7 sec 1998
U16 meisjes 80 m Cindy de Leeuw ZK 11.05 sec 1992
U16 meisjes 80 m Anjolie Wisse ZK 10.7 sec 1991
U16 meisjes 80 m Lonneke Versluijs ZK 11.2 sec 1985
U16 meisjes 100 m Dorien Dek ZK mB 12.8 sec 1999
U16 meisjes 200 m Dorien Dek ZK mB 26.1 sec 1999
U16 meisjes 600 m Yara Karelse ZK 1.54.16 min 2021
U16 meisjes 600 m Yara Karelse ZK 1.54.80 min 2020
U16 meisjes 600 m Iza Nijsse ZK 1.48.97 min 2019
U16 meisjes 600 m Esther Vermue ZK 1.44.7 min 2003
U16 meisjes 600 m Astrid den Herder ZK 1.48.7 min 2000
U16 meisjes 600 m Dorien Dek ZK 1.50.6 min 1998
U16 meisjes 600 m Cindy de Leeuw ZK 1.45.56 min 1992
U16 meisjes 600 m Anjolie Wisse ZK 1.37.8 min 1991
U16 meisjes 1000 m Anjolie Wisse ZK 3.09.11 min 1990
U16 meisjes 1000 m Cynthia Polfliet ZK 3.20.9 min 1986
U16 meisjes 1500 m Elise Mol ZK U18 5.41.37 min 2023
U16 meisjes 3000 m Brigitte de Graaf ZK mB 12.38.25 min 2015
U16 meisjes 80 mh (76,2cm) Fenna Gelderblom -2.2 ZK 14.64 sec 2019
U16 meisjes 80 mh (76,2cm) Julia de Dreu ZK 13.4 sec 2010
U16 meisjes 80 mh (76,2cm) Nikki van Meel ZK 14.5 sec 2004
U16 meisjes 80 mh (76,2cm) Madelon Dekker ZK 13.7 sec 2003
U16 meisjes 80 mh (76,2cm) Marije Jansen ZK 12.8 sec 2001
U16 meisjes 80 mh (76,2cm) Marieke Bordui ZK 13.55 sec 1990
U16 meisjes 80 mh (76,2cm) Jacqueline van de Kreeke ZK 13.0 sec 1988
U16 meisjes 80 mh (76,2cm) Jacqueline van de Kreeke ZK 12.8 sec 1987
U16 meisjes 80 mh (76,2cm) Jacqueline van de Kreeke ZK 13.0 sec 1986
U16 meisjes 80 mh (76,2cm) Marielle Lamain ZK 14.2 sec 1985
U16 meisjes 300 mh (76,2cm) Iris Hoogesteger ZK 56.6 sec 2009
U16 meisjes 300 mh (76,2cm) Iris Pieters ZK 53.47 sec 2008
U16 meisjes 300 mh (76,2cm) Evianne van der Zande ZK 54.6 sec 2004
U16 meisjes hoogspringen Yara Karelse ZK 1.40 m 2021
U16 meisjes hoogspringen Marijntje Huige ZK mB 1.50 m 2015
U16 meisjes hoogspringen Evianne van der Zande ZK 1.50 m 2005
U16 meisjes hoogspringen Evianne van der Zande ZK 1.40 m 2004
U16 meisjes hoogspringen Esther Vermue ZK 1.42 m 2003
U16 meisjes hoogspringen Elma Noordzij ZK 1.65 m 1998
U16 meisjes hoogspringen Esther van den Pol ZK 1.60 m 1997
U16 meisjes hoogspringen Yoni Bantjes ZK 1.40 m 1995
U16 meisjes hoogspringen Jacqueline van de Kreeke ZK 1.50 m 1987
U16 meisjes hoogspringen Jacqueline van de Kreeke ZK 1.50 m 1986
U16 meisjes hoogspringen Jolanda de Koning ZK 1.57 m 1985
U16 meisjes verspringen Iza Nijsse -1.8 ZK 4.62 m 2019
U16 meisjes verspringen Madelon Dekker ZK 4.43 m 2002
U16 meisjes verspringen Marije Jansen ZK 4.76 m 2001
U16 meisjes verspringen Antoinette van Wijck ZK 4.86 m 1996
U16 meisjes verspringen Yoni Bantjes ZK 4.41 m 1995
U16 meisjes verspringen Yoni Bantjes ZK 4.71 m 1994
U16 meisjes verspringen Anjolie Wisse ZK 5.12 m 1991
U16 meisjes verspringen Anjolie Wisse ZK 4.88 m 1990
U16 meisjes verspringen Jacqueline van de Kreeke ZK 4.85 m 1986
U16 meisjes verspringen Jolanda de Koning ZK 4.90 m 1985
U16 meisjes polshoog Britt van den Nieuwendijk ZK 2.30 m 2014
U16 meisjes kogel (3kg) Fenne Pellaers ZK 10.26 m 2020
U16 meisjes kogel (3kg) Maud Pellaers ZK 6.72 m 2017
U16 meisjes kogel (3kg) Nanne Gelderblom ZK 9.00 m 2014
U16 meisjes kogel (3kg) Jennifer Proost ZK 10.19 m 2013
U16 meisjes kogel (3kg) Nadine de Rijke ZK 9.73 m 2010
U16 meisjes kogel (3kg) Evianne van der Zande ZK 9.53 m 2004
U16 meisjes kogel (3kg) Marlon Dek ZK 10.40 m 2001
U16 meisjes kogel (3kg) Antoinette van Wijck ZK 10.70 m 1996
U16 meisjes kogel (3kg) Maritza op 't Hof ZK 11.93 m 1995
U16 meisjes kogel (3kg) Marieke Nooy ZK 9.70 m 1992
U16 meisjes kogel (3kg) Fiona Zuidhof ZK 9.56 m 1991
U16 meisjes kogel (3kg) Sandra Huissoon ZK 11.56 m 1988
U16 meisjes kogel (3kg) Jacqueline Fraanje ZK 8.60 m 1987
U16 meisjes discus (1kg) Fenna Gelderblom ZK 23.19 m 2018
U16 meisjes discus (1kg) Esther Bolle ZK 20.31 m 2015
U16 meisjes discus (1kg) Nanne Gelderblom ZK 20.15 m 2014
U16 meisjes discus (1kg) Jennifer Proost ZK mB 23.14 m 2013
U16 meisjes discus (1kg) Nadine de Rijke ZK 23.57 m 2011
U16 meisjes discus (1kg) Kim Schuilwerve ZK 21.05 m 2005
U16 meisjes discus (1kg) Kim Schuilwerve ZK 22.97 m 2004
U16 meisjes discus (1kg) Antoinette van Wijck ZK 33.76 m 1997
U16 meisjes discus (1kg) Antoinette van Wijck ZK 24.80 m 1996
U16 meisjes discus (1kg) Maritza op 't Hof ZK 35.00 m 1995
U16 meisjes discus (1kg) Marieke Nooy ZK 30.38 m 1993
U16 meisjes discus (1kg) Marieke Nooy ZK 25.20 m 1992
U16 meisjes discus (1kg) Fiona Zuidhof ZK 24.60 m 1991
U16 meisjes discus (1kg) Jacqueline van de Kreeke ZK 28.40 m 1988
U16 meisjes speer (500g) Fenna Gelderblom ZK 30.39 m 2019
U16 meisjes speer (500g) Nanne Gelderblom ZK 28.32 m 2014
U16 meisjes speer (500g) Sanne Nijsse ZK 30.27 m 2011
U16 meisjes speer (500g) Sanne Nijsse ZK 27.95 m 2010
U16 meisjes speer (600g) Marieke Riemens ZK 23.34 m 2001
U16 meisjes oude speer (600g) Maritza op 't Hof ZK 33.06 m 1995
U16 meisjes oude speer (600g) Marieke Nooy ZK 30.88 m 1993
U16 meisjes oude speer (600g) Marieke Nooy ZK 30.72 m 1992
U16 meisjes oude speer (600g) Fiona Zuidhof ZK 30.76 m 1991
U16 meisjes oude speer (600g) Fiona Zuidhof ZK 27.02 m 1990
U16 meisjes oude speer (600g) Marieke Willemsen ZK 31.16 m 1989
U16 meisjes oude speer (600g) Miriam Antheunisse ZK 33.10 m 1988
U16 meisjes oude speer (600g) Miriam Antheunisse ZK 31.46 m 1987
U16 meisjes oude speer (600g) Marielle Lamain ZK 26.28 m 1985
U16 meisjes 7-kamp (U16) Marije Jansen ZK 3516 pnt 2001
U16 meisjes 7-kamp (U16) Esther van den Pol ZK 3665 pnt 1997
U16 meisjes 7-kamp (U16) Marieke Nooy ZK 3061 pnt 1992
U16 meisjes 7-kamp (U16) Jacqueline van de Kreeke ZK 3865 pnt 1988
U16 meisjes 7-kamp (U16) Jacqueline van de Kreeke ZK 3453 pnt 1987
U16 meisjes 7-kamp (U16) Jacqueline van de Kreeke ZK 3492 pnt 1986
U16 meisjes 4 x 80 m Anouk Slabbekoorn, Jasmijn van Dieren, Sanne Nijsse, Simone Weijers ZK 42.98 sec 2011
U16 meisjes 4 x 80 m Anouk Slabbekoorn, Nadine de Rijke, Sanne Nijsse, Simone Weijers ZK 44.30 sec 2010
U16 meisjes 4 x 80 m Anne van Rooijen, Iris Hoogesteger, Iris Pieters, Tara Schuilwerve ZK 42.8 sec 2007
U16 meisjes 4 x 80 m Esther Vermue, Lindy Mans, Madelon Dekker, Nikki van Meel ZK 41.6 sec 2003
U16 meisjes 4 x 80 m Ilona Sonke, Kimberley Catsman, Marieke Riemens, Marije Jansen ZK 42.7 sec 2001
U16 meisjes 4 x 80 m Angela Bakker, Dorien Dek, Elma Noordzij, Manon van Oosten ZK 44.4 sec 1998
U16 meisjes 4 x 80 m Antoinette van Wijck, Esther van den Pol, Suzanne Bakker, Suzanne de Klerk ZK 43.5 sec 1997
U16 meisjes 4 x 80 m Antoinette van Wijck, Esther van den Pol, Judith van Empel, Suzanne de Klerk ZK 45.0 sec 1996
U16 meisjes 4 x 80 m Marjolein van Empel, Mieke van Hove, Yoni Bantjes, Yvonne de Jager ZK 43.7 sec 1994
U16 meisjes 4 x 80 m Cindy de Leeuw, Hanneke Francke, Marieke Nooy, Olga de Pundert ZK 43.3 sec 1992
U16 meisjes 4 x 80 m Anjolie Wisse, Kim Hoogendoorn, Marieke Bordui, Rachel Stone ZK 41.93 sec 1990
U16 meisjes 4 x 80 m Jeanine Schrijver, Jolanda de Koning, Lonneke Versluijs, Marielle Lamain ZK 44.5 sec 1985
U18 vrouwen 100 m Sanne Nijsse ZK 13.62 sec 2012
U18 vrouwen 100 m Tara Schuilwerve ZK 14.2 sec 2010
U18 vrouwen 100 m Tara Schuilwerve ZK 14.38 sec 2009
U18 vrouwen 100 m Madelon Dekker ZK 13.5 sec 2005
U18 vrouwen 100 m Marieke Riemens ZK 12.7 sec 2003
U18 vrouwen 100 m Cindy de Leeuw ZK 13.6 sec 1994
U18 vrouwen 100 m Anjolie Wisse ZK 13.3 sec 1993
U18 vrouwen 100 m Anjolie Wisse ZK +3.8 12.5 sec 1992
U18 vrouwen 100 m Lonneke Versluijs ZK 13.3 sec 1986
U18 vrouwen 200 m Yara Karelse ZK +1.4 27.76 sec 2022
U18 vrouwen 200 m Sanne Nijsse ZK 28.33 sec 2012
U18 vrouwen 200 m Iris Pieters ZK 27.5 sec 2009
U18 vrouwen 200 m Madelon Dekker ZK 28.1 sec 2005
U18 vrouwen 200 m Esther Vermue ZK 26.6 sec 2004
U18 vrouwen 200 m Marieke Riemens ZK 26.4 sec 2003
U18 vrouwen 200 m Yoni Bantjes ZK 29.0 sec 1996
U18 vrouwen 200 m Cindy de Leeuw ZK 28.1 sec 1994
U18 vrouwen 200 m Anjolie Wisse ZK 26.5 sec 1993
U18 vrouwen 200 m Marianne Provoost ZK 26.9 sec 1988
U18 vrouwen 200 m Ingrid de Schipper ZK 27.3 sec 1987
U18 vrouwen 200 m Saskia Blom ZK 27.2 sec 1985
U18 vrouwen 400 m Veerle Smits ZK 1.08.59 min 2018
U18 vrouwen 400 m Simone Weijers ZK 1.04.01 min 2015
U18 vrouwen 400 m Bo Klaassen ZK 1.00.0 min 2007
U18 vrouwen 400 m Dorien Dek ZK 1.01.8 min 2000
U18 vrouwen 400 m Anjolie Wisse ZK 1.00.7 min 1993
U18 vrouwen 400 m Anjolie Wisse ZK 1.00.1 min 1992
U18 vrouwen 400 m Marianne Provoost ZK 1.01.1 min 1988
U18 vrouwen 800 m Iris Pieters ZK 2.40.3 min 2009
U18 vrouwen 800 m Nadine de Wilde ZK 2.37.1 min 2004
U18 vrouwen 800 m Astrid den Herder ZK 2.33.50 min 2002
U18 vrouwen 800 m Astrid den Herder ZK 2.34.6 min 2001
U18 vrouwen 800 m Anjolie Wisse ZK 2.19.8 min 1993
U18 vrouwen 800 m Anjolie Wisse ZK 2.23.3 min 1992
U18 vrouwen 1500 m Veerle Smits ZK 5.48.04 min 2018
U18 vrouwen 1500 m Bo Klaassen ZK 4.53.4 min 2007
U18 vrouwen 1500 m Esther Vermue ZK 4.59.6 min 2005
U18 vrouwen 1500 m Esther Vermue ZK 5.07.80 min 2004
U18 vrouwen 1500 m Ilona Sonke ZK 6.02.30 min 2003
U18 vrouwen 1500 m Astrid den Herder ZK 5.20.50 min 2002
U18 vrouwen 1500 m Astrid den Herder ZK 5.24.2 min 2001
U18 vrouwen 1500 m Annelies van Doorn ZK 5.04.7 min 1990
U18 vrouwen 100 mh (76,2cm) Tara Schuilwerve ZK 17.9 sec 2010
U18 vrouwen 100 mh (76,2cm) Anne van Rooijen ZK 16.2 sec 2009
U18 vrouwen 100 mh (76,2cm) Anne van Rooijen ZK 16.7 sec 2008
U18 vrouwen 100 mh (76,2cm) Kim Schuilwerve ZK 18.5 sec 2006
U18 vrouwen 100 mh (76,2cm) Marleen Humme ZK 16.2 sec 2004
U18 vrouwen 100 mh (76,2cm) Marije Jansen ZK 14.9 sec 2003
U18 vrouwen 100 mh (76,2cm) Sandra Huissoon ZK 15.59 sec 1989
U18 vrouwen 100 mh (76,2cm) Lonneke Versluijs ZK 15.7 sec 1988
U18 vrouwen 400 mh (76,2cm) Iris Pieters ZK 1.12.7 min 2009
U18 vrouwen 400 mh (76,2cm) Kim Schuilwerve ZK 1.21.5 min 2006
U18 vrouwen 400 mh (76,2cm) Nikki van Meel ZK 1.19.2 min 2005
U18 vrouwen 400 mh (76,2cm) Marije Jansen ZK 1.08.4 min 2003
U18 vrouwen hoogspringen Yara Karelse ZK 1.55 m 2023
U18 vrouwen hoogspringen Mijke Kooiker ZK 1.40 m 2017
U18 vrouwen hoogspringen Iris Pieters ZK 1.35 m 2009
U18 vrouwen hoogspringen Esther Vermue ZK 1.45 m 2005
U18 vrouwen hoogspringen Madelon Dekker ZK 1.45 m 2004
U18 vrouwen hoogspringen Marieke Riemens ZK 1.50 m 2003
U18 vrouwen hoogspringen Marieke Riemens ZK 1.50 m 2002
U18 vrouwen hoogspringen Elma Noordzij ZK mA 1.50 m 2000
U18 vrouwen hoogspringen Elma Noordzij ZK mA 1.50 m 1999
U18 vrouwen hoogspringen Esther van den Pol ZK 1.55 m 1999
U18 vrouwen hoogspringen Lonneke Versluijs ZK 1.60 m 1988
U18 vrouwen hoogspringen Jolanda de Koning ZK 1.65 m 1987
U18 vrouwen verspringen Britt van den Nieuwendijk +2.6 ZK 4.75 m 2015
U18 vrouwen verspringen Dionne Pieters ZK 4.51 m 2012
U18 vrouwen verspringen Anne van Rooijen ZK 4.75 m 2009
U18 vrouwen verspringen Madelon Dekker ZK 4.61 m 2005
U18 vrouwen verspringen Madelon Dekker ZK 4.63 m 2004
U18 vrouwen verspringen Marije Jansen ZK 5.34 m 2003
U18 vrouwen verspringen Angela Bakker ZK 4.63 m 2000
U18 vrouwen verspringen Esther van den Pol ZK 5.06 m 1999
U18 vrouwen verspringen Esther van den Pol ZK 4.99 m 1998
U18 vrouwen verspringen Yoni Bantjes ZK 4.60 m 1996
U18 vrouwen verspringen Anjolie Wisse ZK 4.92 m 1993
U18 vrouwen verspringen Anjolie Wisse ZK 5.11 m 1992
U18 vrouwen verspringen Saskia Blom ZK 4.82 m 1985
U18 vrouwen hinkstapspringen Anjolie Wisse ZK 10.55 m 1992
U18 vrouwen polshoog Lauren Waaning ZK 1.80 m 2011
U18 vrouwen kogel (3kg) Fenne Pellaers ZK 10.08 m 2021
U18 vrouwen kogel (3kg) Brigitte de Graaf ZK 9.99 m 2017
U18 vrouwen kogel (3kg) Maritza op 't Hof ZK 14.19 m 1997
U18 vrouwen discus (1kg) Brigitte de Graaf ZK 22.06 m 2017
U18 vrouwen discus (1kg) Anouk Slabbekoorn ZK 21.43 m 2012
U18 vrouwen discus (1kg) Iris Hoogesteger ZK 25.85 m 2010
U18 vrouwen discus (1kg) Madelon Dekker ZK 19.96 m 2004
U18 vrouwen discus (1kg) Antoinette van Wijck ZK 33.49 m 1999
U18 vrouwen discus (1kg) Antoinette van Wijck ZK 33.81 m 1998
U18 vrouwen discus (1kg) Pia Verstelle ZK niet bekend 1977
U18 vrouwen speer (500g) Sanne Nijsse ZK 32.85 m 2012
U18 vrouwen speer (600g) Iris Pieters ZK 20.91 m 2009
U18 vrouwen oude speer (600g) Maritza op 't Hof ZK mA 37.04 m 1997
U18 vrouwen oude speer (600g) Maritza op 't Hof ZK 34.30 m 1996
U18 vrouwen oude speer (600g) Marieke Nooy ZK mA 30.54 m 1994
U18 vrouwen oude speer (600g) Marieke Willemsen ZK 34.34 m 1991
U18 vrouwen oude speer (600g) Marieke Willemsen ZK 36.68 m 1990
U18 vrouwen oude speer (600g) Miriam Antheunisse ZK 34.28 m 1989
U18 vrouwen oude speer (600g) Marielle Lamain ZK 26.84 m 1986
U18 vrouwen oude speer (600g) Digna de Bruin ZK 21.56 m 1977
U18 vrouwen kogelslingeren (4kg) Esther Bolle ZK mA 18.59 m 2017
U18 vrouwen 7-kamp (U18) Marije Jansen ZK 4476 pnt 2003
U18 vrouwen 7-kamp (U18) Sandra Huissoon ZK 4100 pnt 1989
U18 vrouwen 7-kamp (U18) Lonneke Versluijs ZK 3585 pnt 1987
U20 vrouwen 100 m Anne van Rooijen ZK 13.36 sec 2011
U20 vrouwen 100 m Marieke Riemens ZK 12.9 sec 2005
U20 vrouwen 200 m Anne van Rooijen ZK w-0.7 28.42 sec 2011
U20 vrouwen 200 m Kim Schuilwerve ZK 31.1 sec 2008
U20 vrouwen 200 m Marieke Riemens ZK 26.5 sec 2005
U20 vrouwen 200 m Marieke Riemens ZK 26.4 sec 2004
U20 vrouwen 200 m Saskia Blom ZK 26.6 sec 1986
U20 vrouwen 400 m Tara Schuilwerve ZK 1.08.1 min 2011
U20 vrouwen 400 m Anjolie Wisse ZK 58.9 sec 1994
U20 vrouwen 400 m Marianne Provoost ZK 59.07 sec 1989
U20 vrouwen 800 m Astrid den Herder ZK 2.33.4 min 2004
U20 vrouwen 800 m Anjolie Wisse ZK 2.25.7 min 1994
U20 vrouwen 800 m Marja Stoel ZK niet bekend 1977
U20 vrouwen 100 mh (83,8cm) Madelon Dekker ZK 16.3 sec 2006
U20 vrouwen 100 mh (83,8cm) Marleen Humme ZK 17.1 sec 2005
U20 vrouwen 400 mh (76,2cm) Nikki van Meel ZK 1.18.66 min 2007
U20 vrouwen 2000 m stpl (76,2cm) Nadine de Wilde ZK 8.59.8 min 2006
U20 vrouwen hoogspringen Marieke Riemens ZK 1.45 m 2004
U20 vrouwen verspringen Anne van Rooijen ZK 4.73 m 2011
U20 vrouwen verspringen Marieke Riemens ZK 4.63 m 2005
U20 vrouwen verspringen Marieke Riemens ZK 4.64 m 2004
U20 vrouwen verspringen Esther van den Pol ZK 5.37 m 2001
U20 vrouwen verspringen Esther van den Pol ZK 5.26 m 2000
U20 vrouwen verspringen Jacqueline van de Kreeke ZK sen 5.51 m 1992
U20 vrouwen kogel (4kg) Esther Bolle ZK 7.83 m 2018
U20 vrouwen kogel (4kg) Madelon Dekker ZK 8.26 m 2006
U20 vrouwen discus (1kg) Esther Bolle ZK 21.55 m 2018
U20 vrouwen discus (1kg) Iris Hoogesteger ZK 21.98 m 2012
U20 vrouwen discus (1kg) Kim Schuilwerve ZK 22.68 m 2008
U20 vrouwen discus (1kg) Marieke Riemens ZK 24.88 m 2004
U20 vrouwen discus (1kg) Maritza op 't Hof ZK 40.86 m 1999
U20 vrouwen speer (600g) Sanne Nijsse ZK 35.28 m 2014
U20 vrouwen speer (600g) Marieke Riemens ZK 29.76 m 2005
U20 vrouwen speer (600g) Esther van den Pol ZK 21.10 m 2001
U20 vrouwen speer (600g) Esther van den Pol ZK 24.20 m 2000
U20 vrouwen oude speer (600g) Miriam Antheunisse ZK 35.88 m 1991
U20 vrouwen oude speer (600g) Marja Stoel ZK 26.30 m 1977
U20 vrouwen 7-kamp Marieke Riemens ZK 3369 pnt 2004
Vrouwen 100 m Marieke Riemens ZK 12.95 sec 2009
Vrouwen 200 m Marieke Riemens ZK 27.12 sec 2010
Vrouwen 200 m Marieke Riemens ZK 26.4 sec 2009
Vrouwen 200 m Marieke Riemens ZK 26.6 sec 2008
Vrouwen 200 m Marieke Riemens ZK 26.58 sec 2007
Vrouwen 200 m Marieke Riemens ZK 26.58 sec 2007
Vrouwen 200 m Ella Deurloo ZK 27.4 sec 1968
Vrouwen 400 m Astrid den Herder ZK 1.02.7 min 2007
Vrouwen 400 m Ella Deurloo ZK 1.03.1 min 1968
Vrouwen 800 m Astrid den Herder ZK 2.25.89 min 2007
Vrouwen 800 m Tita Timmerman ZK 2.43.9 min 1964
Vrouwen 1500 m Astrid den Herder ZK 5.31.2 min 2009
Vrouwen 1500 m Astrid den Herder ZK 5.13.3 min 2008
Vrouwen 3000 m Anne de Vlieger ZK 11.07.00 min 2012
Vrouwen 3000 m Marlies Kort ZK 10.10.3 min 2002
Vrouwen 3000 m Marlies Kort ZK 10.04.0 min 2001
Vrouwen 3000 m Nicolet Adriaanse ZK 11.48.2 min 1985
Vrouwen 5000 m Anne de Vlieger ZK 19.00.04 min 2012
Vrouwen 100 mh (83,8cm) Ella Deurloo ZK 15.4 sec 1969
Vrouwen hoogspringen Marieke Riemens ZK 1.45 m 2010
Vrouwen hoogspringen Marieke Riemens ZK 1.35 m 2009
Vrouwen hoogspringen Marieke Riemens ZK 1.40 m 2007
Vrouwen hoogspringen Ella Deurloo ZK 1.55 m 1968
Vrouwen hoogspringen Ella Deurloo ZK 1.59 m 1967
Vrouwen hoogspringen Ella Deurloo ZK 1.55 m 1966
Vrouwen verspringen Marije Jansen ZK 5.59 m 2010
Vrouwen verspringen Marieke Riemens ZK 4.88 m 2009
Vrouwen verspringen Marieke Riemens ZK +5.8 4.74 m 2008
Vrouwen verspringen Jacqueline van de Kreeke ZK 4.94 m 1993
Vrouwen verspringen Adelia Saude ZK 5.13 m 1990
Vrouwen verspringen Marieke van der Kroft ZK 4.91 m 1988
Vrouwen verspringen Marieke van der Kroft ZK 4.80 m 1985
Vrouwen verspringen Ella Deurloo ZK 5.30 m 1968
Vrouwen verspringen Tita Timmerman ZK 4.95 m 1965
Vrouwen kogel (4kg) Marieke Riemens ZK 12.31 m 2020
Vrouwen kogel (4kg) Marieke Riemens ZK 13.25 m 2018
Vrouwen kogel (4kg) Marieke Riemens ZK 13.35 m 2017
Vrouwen kogel (4kg) Marieke Riemens ZK 12.02 m 2015
Vrouwen kogel (4kg) Marieke Riemens ZK 12.84 m 2014
Vrouwen kogel (4kg) Marieke Riemens ZK 12.56 m 2013
Vrouwen kogel (4kg) Marieke Riemens ZK 9.98 m 2009
Vrouwen discus (1kg) Marieke Riemens ZK 29.63 m 2020
Vrouwen discus (1kg) Vera Wisse ZK 37.28 m 2018
Vrouwen discus (1kg) Vera Wisse ZK 36.98 m 2017
Vrouwen discus (1kg) Vera Wisse ZK 38.08 m 2014
Vrouwen discus (1kg) Vera Wisse ZK 40.44 m 2013
Vrouwen discus (1kg) Marieke Riemens ZK 23.65 m 2009
Vrouwen discus (1kg) Maritza op 't Hof ZK 38.73 m 2000
Vrouwen speer (600g) Marieke Riemens ZK 34.86 m 2014
Vrouwen speer (600g) Marieke Riemens ZK 32.30 m 2012
Vrouwen speer (600g) Marieke Riemens ZK 30.55 m 2011
Vrouwen speer (600g) Marieke Riemens ZK 31.06 m 2010
Vrouwen speer (600g) Marieke Riemens ZK 30.28 m 2009
Vrouwen oude speer (600g) Marieke van der Kroft ZK 31.80 m 1986
Vrouwen kogelslingeren (4kg) Vera Wisse ZK 32.83 m 2017
Vrouwen 5-kamp Ella Deurloo ZK 3973 pnt 1967
Vrouwen Zweedse estafette Anne van Rooijen, Marieke Riemens, Nathalie Lotthrinkx, Sanne Nijsse ZK 2.26.84 min 2013
Vrouwen 10 km Annet van der Linde ZK 43.37 min 2005
Vrouwen 10 km Marlies Jongerius-Kort ZK 36.49 min 2004
Vrouwen 15 km Marlies Kort ZK 55.07 min 2002
Vrouwen 10 EM Monique Verschuure ZK 1.06.35 uur 2013
Vrouwen 35 100 m Nathalie Lotthrinkx ZK 14.02 sec 2012
Vrouwen 35 400 m Anneke Harthoorn ZK 1.17.86 min 2015
Vrouwen 35 400 m Nathalie Lotthrinkx ZK 1.05.00 min 2013
Vrouwen 35 800 m Nathalie Lotthrinkx ZK 2.31.86 min 2013
Vrouwen 35 3000 m Hannie de Jager ZK sen 11.05.0 min 1992
Vrouwen 35 400 mh (76,2cm) Nathalie Lotthrinkx ZK 1.13.67 min 2014
Vrouwen 35 kogel (4kg) Marieke Riemens ZK 12.29 m 2023
Vrouwen 35 kogel (4kg) Marieke Riemens ZK 12.54 m 2022
Vrouwen 35 discus (1kg) Marieke Riemens ZK 30.26 m 2022
Vrouwen 35 10 km Monique Verschuure ZK 38.37 min 2018
Vrouwen 35 10 km Monique Verschuure ZK 40.32 min 2016
Vrouwen 35 10 km Monique Verschuure ZK 39.58 min 2015
Vrouwen 35 10 km Annet van der Linde ZK 41.31 min 2006
Vrouwen 35 10 EM Monique Verschuure ZK 1.04.57 uur 2017
Vrouwen 35 10 EM Monique Verschuure ZK 1.05.11 uur 2015
Vrouwen 35 10 EM Saskia Goole ZK 1.12.13 uur 2008
Vrouwen 35 halve marathon Monique Verschuure ZK 1.26.48 uur 2018
Vrouwen 40 100 m Hermien Roggeband-de Vrieze ZK 13.8 sec 2001
Vrouwen 40 800 m Wilma van Zee ZK 2.40.6 min 2000
Vrouwen 40 1500 m Wilma van Zee ZK 5.35.2 min 2000
Vrouwen 40 hoogspringen Nanette van der Veen-Koers ZK 1.15 m 2010
Vrouwen 40 kogel (4kg) Nanette van der Veen-Koers ZK 7.65 m 2013
Vrouwen 40 kogel (4kg) Nanette van der Veen-Koers ZK 7.46 m 2009
Vrouwen 40 kogel (4kg) Hermien Roggeband-de Vrieze ZK 8.01 m 2001
Vrouwen 40 discus (1kg) Nanette van der Veen-Koers ZK 22.54 m 2013
Vrouwen 40 discus (1kg) Nanette van der Veen-Koers ZK 20.03 m 2012
Vrouwen 40 discus (1kg) Nanette van der Veen-Koers ZK 21.27 m 2011
Vrouwen 40 speer (600g) Nanette van der Veen-Koers ZK 20.84 m 2012
Vrouwen 40 speer (600g) Nanette van der Veen-Koers ZK 22.69 m 2010
Vrouwen 40 speer (600g) Nanette van der Veen-Koers ZK 22.64 m 2009
Vrouwen 40 15 km Hannie de Jager ZK CK 1.06.22 uur 2000
Vrouwen 40 halve marathon Monique Verschuure ZK 1.27.14 uur 2024
Vrouwen 40 halve marathon Monique Verschuure ZK 1.27.30 uur 2023
Vrouwen 45 speer (600g) Nanette van der Veen-Koers ZK 21.61 m 2015
Vrouwen 45 speer (600g) Nanette van der Veen-Koers ZK 21.80 m 2014
Vrouwen 45 10 km Paola van Gilst-Saarloos ZK 41.28 min 2018
Vrouwen 45 10 km Annet van der Linde ZK 42.21 min 2016
Vrouwen 45 10 km Sjaan Maartense ZK 40.30 min 2004
Vrouwen 45 15 km Annemarie Verschuure ZK 1.14.49 uur 2023
Vrouwen 45 15 km Hannie de Jager ZK 1.13.57 uur 2003
Vrouwen 45 15 km Sjaan Maartense ZK 1.04.31 uur 2002
Vrouwen 45 15 km Sjaan Maartense ZK CK 1.03.45 uur 2001
Vrouwen 45 10 EM Henny Strating ZK 1.16.16 uur 2017
Vrouwen 45 10 EM Annet van der Linde ZK 1.10.38 uur 2016
Vrouwen 45 10 EM Anita Joziasse ZK 1.11.04 uur 2008
Vrouwen 45 halve marathon Leonie Ton ZK 1.34.03 uur 2024
Vrouwen 45 halve marathon Leonie Ton ZK 1.35.34 uur 2023
Vrouwen 45 halve marathon Leonie Ton ZK 1.30.58 uur 2020
Vrouwen 45 halve marathon Annet van der Linde ZK 1.39.25 uur 2019
Vrouwen 45 halve marathon Annet van der Linde ZK 1.38.46 uur 2018
Vrouwen 45 halve marathon Anita Joziasse ZK 1.30.18 uur 2010
Vrouwen 50 halve marathon Anita Joziasse ZK V45 1.38.41 uur 2014
Vrouwen 55 15 km Henny Strating ZK 1.08.12 uur 2023
Vrouwen 60 10 km Ellie Spaans ZK V55 53.52 min 2018
U8 jongens 40 m Scott Schennink ZK 8.21 sec 2024
U8 jongens 40 mh (30cm) Scott Schennink ZK 9.50 sec 2024
U8 jongens hoogspringen Matteo Tolhoek ZK 0.75 m 2021
U8 jongens verspringen Sef van den Doel ZK +1.0 2.45 m 2024
U8 jongens balwerpen (80g) Daan van Luijk ZK pupC 22.25 m 2017
U8 jongens Vortexwerpen Scott Schennink ZK 19.00 m 2024
U9 jongens 40 m Quinten Mertens ZK 7.28 sec 2013
U9 jongens 40 m Jesse van den Dikkenberg ZK 7.24 sec 2012
U9 jongens 40 m Casper Blom ZK 8.10 sec 2011
U9 jongens 40 m Stef Kapteijn ZK 6.90 sec 2010
U9 jongens 40 m Erwin Nuytinck ZK 6.8 sec 2002
U9 jongens 600 m Jesse van den Dikkenberg ZK 2.13.38 min 2012
U9 jongens 600 m Stef Kapteijn ZK 2.01.59 min 2010
U9 jongens verspringen Xavier Vermeulen ZK+1.0 3.14 m 2024
U9 jongens verspringen Quinten Mertens ZK 3.44 m 2013
U9 jongens verspringen Jesse van den Dikkenberg ZK 3.23 m 2012
U9 jongens verspringen Erwin Nuytinck ZK 3.34 m 2002
U9 jongens balwerpen (80g) Daan van Luijk ZK 20.34 m 2018
U9 jongens balwerpen (80g) Jesse van den Dikkenberg ZK 19.31 m 2012
U9 jongens balwerpen (80g) Allon Kaat ZK 23.69 m 2005
U9 jongens balwerpen (80g) Erwin Nuytinck ZK 29.42 m 2002
U9 jongens 4 x 40 m Daan van Luijk, Nathan Paul, Okke van der Veen, Wies Jasperse ZK 31.18 sec 2018
U10 jongens 40 m Quinten Vermeulen ZK 7.04 sec 2023
U10 jongens 40 m Remco de Baar ZK 6.69 sec 2014
U10 jongens 40 m Stef Kapteijn ZK 6.82 sec 2011
U10 jongens 40 m Erwin Nuytinck ZK 6.7 sec 2003
U10 jongens 1000 m Koen Steenblok ZK 3.53.03 min 2015
U10 jongens 1000 m Remco de Baar ZK 3.54.46 min 2014
U10 jongens 1000 m Jesse van den Dikkenberg ZK 3.43.96 min 2013
U10 jongens 1000 m Stef Kapteijn ZK 3.40.26 min 2011
U10 jongens 1000 m Franklin van Anrooij ZK 3.37.8 min 2006
U10 jongens 1000 m Erwin Nuytinck ZK 3.34.0 min 2003
U10 jongens hoogspringen Koen Steenblok ZK 1.00 m 2015
U10 jongens verspringen Quinten Vermeulen ZK 3.83 m 2023
U10 jongens verspringen Koen Steenblok ZK 3.59 m 2015
U10 jongens verspringen Quinten Mertens ZK 4.05 m 2014
U10 jongens verspringen Jesse van den Dikkenberg ZK 3.62 m 2013
U10 jongens verspringen Luc van Westen ZK 3.23 m 2012
U10 jongens verspringen Stef Kapteijn ZK 3.80 m 2011
U10 jongens verspringen Gianni van Meel ZK 3.74 m 2003
U10 jongens balwerpen (140g) Jovi Koens ZK 28.50 m 2013
U10 jongens balwerpen (140g) Erwin Nuytinck ZK 29.85 m 2003
U10 jongens Vortexwerpen Quinten Vermeulen ZK 22.33 m 2023
U10 jongens kogel (2kg) Micha Teunissen ZK 5.16 m 2019
U10 jongens 4 x 40 m Abel Melse, Florian Berman, Jet Jasperse, Rens van Dalen ZK 28.21 sec 2018
U10 jongens 4 x 40 m Amy de Graaf, Koen Steenblok, Quinten Mertens, Remco de Baar ZK 28.07 sec 2014
U10 jongens 4 x 40 m Amy de Graaf, Mart Kapteijn, Quinten Mertens, Tessa Schets ZK 29.46 sec 2013
U10 jongens 4 x 40 m Casper Blom, Jesse van den Dikkenberg, Luc van Westen, Sven Kramer ZK 28.58 sec 2012
U10 jongens 4 x 40 m Casper Blom, Jorg van Sabben, Matthijs Roos, Sven Kramer ZK 30.87 sec 2011
U12 jongens 60 m Remco de Baar (A1) ZK 9.42 sec 2015
U12 jongens 60 m Jesse van den Dikkenberg (A1) ZK A1 9.57 sec 2014
U12 jongens 60 m Daan van Liere (A2) ZK A2 9.24 sec 2010
U12 jongens 60 m Joël Geijs (A2) ZK A2 8.9 sec 2005
U12 jongens 60 m Frits Bakker (A2) ZK A2 8.6 sec 2003
U12 jongens 1000 m Abel Melse (A1) ZK 3.47.61 min 2019
U12 jongens 1000 m Ipe Verbrugge (A2) ZK 3.31.92 min 2017
U12 jongens 1000 m Ipe Verbrugge (A1) ZK 3.37.94 min 2016
U12 jongens 1000 m Remco de Baar (A2) ZK 3.43.31 min 2016
U12 jongens 1000 m Remco de Baar (A1) ZK 3.40.52 min 2015
U12 jongens 1000 m Jesse van den Dikkenberg (A2) ZK 3.43.28 min 2015
U12 jongens 1000 m Jesse van den Dikkenberg (A1) ZK A1 3.39.62 min 2014
U12 jongens 1000 m Robert de Graaf ZK A2 3.12.18 min 2013
U12 jongens 1000 m Robert de Graaf (A1) ZK A1 3.22.82 min 2012
U12 jongens 1000 m Steven Nuytinck ZK A2 3.24.40 min 2002
U12 jongens hoogspringen Koen Steenblok (A2) ZK 1.25 m 2017
U12 jongens verspringen Quinten Vermeulen (U11) ZK +1.0 3.73 m 2024
U12 jongens verspringen Casper van der Kuijl (A2) ZK A2 4.15 m 2020
U12 jongens verspringen Remco de Baar (A2) ZK 4.24 m 2016
U12 jongens verspringen Quinten Mertens (A1) ZK 3.98 m 2015
U12 jongens verspringen Daan van Liere (A2) ZK A2 4.02 m 2010
U12 jongens verspringen Melle Maas (A2) ZKA2 4.20 m 2008
U12 jongens verspringen Joël Geijs (A2) ZK A2 4.13 m 2005
U12 jongens verspringen Steven Nuytinck ZK A2 4.26 m 2002
U12 jongens kogel (2kg) Daan van Luijk (A1) ZK A1 7.11 m 2020
U12 jongens kogel (2kg) Jens Beuns (A1) ZK 5.66 m 2018
U12 jongens kogel (2kg) Ryan Karelse (A2) ZK A2 7.36 m 2014
U12 jongens kogel (2kg) Steven Nuytinck ZK A2 8.63 m 2002
U12 jongens 4 x 60 m Mart Kapteijn, Nino van den Berg, Quinten Mertens, Remco de Baar ZK A2 40.69 sec 2016
U12 jongens 4 x 60 m Amy de Graaf, Femke van Sluijs, Quinten Mertens, Remco de Baar ZK A1 39.54 sec 2015
U12 jongens 4 x 60 m Matthijs Roos, Robert de Graaf, Stef Kapteijn, Wouter Schets ZK A2 37.68 sec 2013
U12 jongens 4 x 60 m Jesse van den Dikkenberg, Jovi Koens, Ryan Karelse, Sven Kramer ZK A1 42.72 sec 2013
U12 jongens 4 x 60 m Jorg van Sabben, Matthijs Roos, Robert de Graaf, Wouter Schets (A1) ZK A1 39.03 sec 2012
U12 jongens 4 x 60 m Noé Petiet, Stef Kapteijn, Stefan Flikweert, Stijn Lavooij ZK A2 37.00 sec 2011
U14 jongens 80 m Casper van der Kuijl ZK +0.1 11.00 sec 2022
U14 jongens 80 m Bezuayehu Petersen ZK +6.6 10.36 sec 2014
U14 jongens 80 m Noé Petiet ZK +0.0 10.86 sec 2013
U14 jongens 80 m Daan van Liere ZK 10.60 sec 2012
U14 jongens 80 m Lars Dirkzwager ZK 11.11 sec 2011
U14 jongens 80 m Harry Lavooy ZK 10.5 sec 2002
U14 jongens 80 m Timo Jansen ZK 11.0 sec 2001
U14 jongens 80 m Erwin Simpelaar ZK 10.5 sec 1991
U14 jongens 80 m Arjan de Feiter ZK 10.9 sec 1985
U14 jongens 80 m Ingmar Berman ZK 10.8 sec 1981
U14 jongens 80 m Bram Hoogesteger ZK niet bekend 1977
U14 jongens 80 m Cees Goosen ZK 10.6 sec 1976
U14 jongens 600 m Stef Kapteijn ZK 1.42.84 min 2015
U14 jongens 1000 m Remco de Baar ZK 3.24.17 min 2017
U14 jongens 1000 m Bezuayehu Petersen ZK 3.16.79 min 2014
U14 jongens 1000 m Noé Petiet ZK 3.17.09 min 2013
U14 jongens 1000 m Menno Tanis ZK 3.15.9 min 2001
U14 jongens 1000 m Ezra van Doorn ZK 3.13.82 min 1990
U14 jongens 1000 m Guido op 't Hof ZK 3.08.1 min 1989
U14 jongens 1000 m Jacco Stigter ZK 3.08.0 min 1982
U14 jongens 1000 m Ingmar Berman ZK 3.07.1 min 1981
U14 jongens 1000 m Bram Hoogesteger ZK niet bekend 1977
U14 jongens 80 mh (76,2cm) Pelle Gelderblom ZK 13.1 sec 2011
U14 jongens 80 mh (76,2cm) Frits Bakker ZK 14.9 sec 2005
U14 jongens 80 mh (76,2cm) Timo Jansen ZK 15.4 sec 2001
U14 jongens 80 mh (76,2cm) Arjan de Feiter ZK 15.1 sec 1985
U14 jongens 80 mh (76,2cm) Paul Lindenbergh ZK 14.6 sec 1978
U14 jongens 300 mh (76,2cm) Job van Belzen ZK 51.88 sec 2014
U14 jongens 300 mh (76,2cm) Pelle Gelderblom ZK 50.19 sec 2011
U14 jongens hoogspringen Jens Beuns ZK 1.35 m 2020
U14 jongens hoogspringen Lars Dirkzwager ZK 1.35 m 2011
U14 jongens hoogspringen Laurens Roose ZK 1.52 m 1992
U14 jongens verspringen Sten de Schrijver ZK 4.40 m 2014
U14 jongens verspringen Noé Petiet ZK 4.56 m 2013
U14 jongens verspringen Daan van Liere ZK 4.85 m 2012
U14 jongens verspringen Daan van Liere ZK 4.38 m 2011
U14 jongens verspringen Steven Nuytinck ZK 4.59 m 2003
U14 jongens verspringen Timo Jansen ZK 4.41 m 2001
U14 jongens verspringen Arjan de Feiter ZK 4.76 m 1985
U14 jongens verspringen Ingmar Berman ZK 4.68 m 1981
U14 jongens kogel (3kg) Daan van Liere ZK 11.76 m 2012
U14 jongens kogel (3kg) Tom Abbink ZK 9.64 m 2005
U14 jongens kogel (3kg) Danny Goulooze ZK 12.44 m 2003
U14 jongens kogel (3kg) Danny Goulooze ZK 10.10 m 2002
U14 jongens kogel (3kg) Rens Geelhoed ZK 8.99 m 2001
U14 jongens kogel (3kg) Erwin Simpelaar ZK 13.49 m 1991
U14 jongens discus (1kg) Daan van Liere ZK 32.10 m 2012
U14 jongens discus (1kg) Danny Goulooze ZK 22.84 m 2003
U14 jongens discus (1kg) Danny Goulooze ZK 17.36 m 2002
U14 jongens discus (1kg) Rens Geelhoed ZK 23.78 m 2001
U14 jongens discus (1kg) Erwin Simpelaar ZK 40.28 m 1991
U14 jongens discus (1kg) Peter de Munck ZK 23.16 m 1967
U14 jongens speer (400g) Daan van Liere ZK 35.18 m 2012
U14 jongens speer (400g) Steven Nuytinck ZK 35.40 m 2004
U14 jongens speer (400g) Danny Goulooze ZK 31.89 m 2003
U14 jongens speer (400g) Erwin Simpelaar ZK 39.24 m 1991
U14 jongens speer (400g) Jean Claude Lamain ZK 32.92 m 1988
U14 jongens speer (400g) Jerome van der Spil ZK 33.90 m 1985
U14 jongens 3-kamp Frans den Boer ZK 1730 pnt 1969
U14 jongens 7-kamp Erwin Simpelaar ZK 4395 pnt 1991
U14 jongens 4 x 80 m Jorg van Sabben, Matthijs Roos, Stef Kapteijn, Wouter Schets ZK 46.30 sec 2015
U14 jongens 4 x 80 m Bereket Petersen, Bezuayehu Petersen, Matthijs Roos, Stef Kapteijn ZK 45.89 sec 2014
U14 jongens 4 x 80 m Jochem Vogel, Noé Petiet, Sten de Schrijver, Stijn Lavooij ZK 46.16 sec 2013
U14 jongens 4 x 80 m Daan van Liere, Jorick de Vries, Stijn Lavooij, Taco Blom ZK 43.72 sec 2012
U14 jongens 4 x 80 m Menno Tanis, Rens Geelhoed, Rinse Pieters, Timo Jansen ZK 45.2 sec 2001
U14 jongens 4 x 80 m Caesar Zwolle, Niels Geelhoed, Pim Abbink, Rens Geelhoed ZK 45.59 sec 2000
U14 jongens 4 x 80 m Erwin Simpelaar, Mattis Decorte, Pepijn Witkam, Robyn Raithel ZK 44.4 sec 1991
U14 jongens 4 x 80 m Guido op 't Hof, Jean Claude Lamain, Ronald de Jonge, Ruben van Luijk ZK 46.0 sec 1988
U14 jongens 4 x 80 m Arjan de Feiter, Brian van Putten, Edwin Bijkerk, Jerome van der Spil ZK 44.1 sec 1985
U14 jongens 4 x 80 m AV '56 Estafetteploeg ZK 44.7 sec 1981
U14 jongens balwerpen Ingmar Berman ZK 48.00 m 1981
U16 jongens 100 m Pelle Gelderblom ZK +0.0 12.09 sec 2013
U16 jongens 100 m Evan de Schrijver ZK 12.03 sec 2012
U16 jongens 100 m Erwin Simpelaar ZK 12.0 sec 1993
U16 jongens 100 m Cees-Jan Berman ZK 11.8 sec 1986
U16 jongens 100 m Michel Geijsels (AV'56) ZK 12.3 sec 1985
U16 jongens 100 m André Verwei ZK 12.0 sec 1982
U16 jongens 100 m Bram Hoogesteger ZK niet bekend 1979
U16 jongens 100 m Bram Hoogesteger ZK niet bekend 1978
U16 jongens 100 m Mark van Nieuwenhuyzen ZK niet bekend 1977
U16 jongens 100 m Mark van Nieuwenhuyzen ZK 12.3 sec 1976
U16 jongens 400 m Jorick de Vries ZK jB 55.74 sec 2014
U16 jongens 600 m A. Houterman ZK 1.36.5 min 1964
U16 jongens 800 m Remco de Baar ZK 2.20.61 min 2020
U16 jongens 800 m Stef Kapteijn ZK 2.13.86 min 2017
U16 jongens 800 m Bezuayehu Petersen ZK 2.03.06 min 2016
U16 jongens 800 m Jordi Bot ZK 2.12.13 min 2013
U16 jongens 800 m Jordi Bot ZK 2.13.24 min 2012
U16 jongens 800 m Sebastiaan Francke ZK 2.07.3 min 1989
U16 jongens 800 m Remco Kapteijn ZK 2.13.4 min 1987
U16 jongens 800 m Cees Goosen ZK niet bekend 1978
U16 jongens 1000 m Pim Abbink ZK 3.00.6 min 2003
U16 jongens 1500 m Bezuayehu Petersen ZK jB 4.31.96 min 2015
U16 jongens 60 mh (76,2cm) Kees Kloet ZK 9.5 sec 1967
U16 jongens 100 mh (83,8cm) Pelle Gelderblom ZK -0.2 14.61 sec 2013
U16 jongens 100 mh (83,8cm) Edwin van Bemden ZK 14.1 sec 2010
U16 jongens 100 mh (83,8cm) Edwin van Bemden ZK 14.6 sec 2009
U16 jongens 100 mh (83,8cm) Pim Abbink ZK 15.4 sec 2003
U16 jongens 300 mh (76,2cm) Pelle Gelderblom ZK 43.0 sec 2013
U16 jongens 300 mh (76,2cm) Pelle Gelderblom ZK 44.22 sec 2012
U16 jongens 300 mh (76,2cm) Edwin van Bemden ZK 40.47 sec 2010
U16 jongens 300 mh (76,2cm) Edwin van Bemden ZK 43.4 sec 2009
U16 jongens hoogspringen Ryan Karelse ZK 1.60 m 2018
U16 jongens hoogspringen Lars Dirkzwager ZK 1.65 m 2012
U16 jongens hoogspringen Wouter Leestemaker ZK 1.70 m 2010
U16 jongens hoogspringen Laurens Roose ZK 1.86 m 1994
U16 jongens hoogspringen Johan van der Does ZK 1.60 m 1986
U16 jongens hoogspringen A. Houterman ZK 1.48 m 1964
U16 jongens verspringen Koen Steenblok +1.6 ZK 5.44 m 2021
U16 jongens verspringen Pelle Gelderblom ZK 5.62 m 2013
U16 jongens verspringen Evan de Schrijver ZK 5.51 m 2012
U16 jongens verspringen Edwin van Bemden ZK 5.39 m 2010
U16 jongens verspringen Sjoerd 't Hart ZK 5.10 m 1996
U16 jongens verspringen André Verwei ZK 5.80 m 1982
U16 jongens verspringen Paul Lindenbergh ZK 5.16 m 1981
U16 jongens verspringen Michel Liplijn ZK niet bekend 1979
U16 jongens verspringen Cees Goosen ZK niet bekend 1978
U16 jongens verspringen Kees Kloet ZK 5.32 m 1967
U16 jongens polshoog Patrick Looij ZK 2.20 m 2006
U16 jongens kogel (4kg) Sven Kramer ZK 11.21 m 2018
U16 jongens kogel (4kg) Sven Kramer ZK 10.38 m 2017
U16 jongens kogel (4kg) Danny Goulooze ZK 12.36 m 2005
U16 jongens kogel (4kg) Rens Geelhoed ZK 9.86 m 2003
U16 jongens kogel (4kg) Stefan Stokman ZK 13.30 m 2002
U16 jongens kogel (4kg) Pieter Janse ZK 11.72 m 1994
U16 jongens kogel (4kg) Erwin Simpelaar ZK 17.58 m 1993
U16 jongens kogel (4kg) Erwin Simpelaar ZK 14.61 m 1992
U16 jongens kogel (4kg) Pieter Lindenbergh ZK 12.45 m 1983
U16 jongens kogel (4kg) André Verwei ZK 12.45 m 1982
U16 jongens discus (1kg) Sven Kramer ZK 33.29 m 2018
U16 jongens discus (1kg) Sven Kramer ZK 31.92 m 2017
U16 jongens discus (1kg) Pelle Gelderblom ZK 43.54 m 2013
U16 jongens discus (1kg) Patrick Elfrink ZK 31.73 m 2009
U16 jongens discus (1kg) Tom Abbink ZK 30.10 m 2007
U16 jongens discus (1kg) Steven Nuytinck ZK 26.72 m 2005
U16 jongens discus (1kg) Rens Geelhoed ZK 32.18 m 2003
U16 jongens discus (1kg) Stefan Stokman ZK 37.58 m 2002
U16 jongens discus (1kg) Jasper Nauss ZK 36.00 m 1995
U16 jongens discus (1kg) Erwin Simpelaar ZK 57.48 m 1993
U16 jongens discus (1kg) Erwin Simpelaar ZK 43.58 m 1992
U16 jongens discus (1kg) Henk van den Berg ZK 34.72 m 1987
U16 jongens discus (1kg) André Verwei ZK 38.46 m 1982
U16 jongens discus (1kg) A. Houterman ZK 34.50 m 1964
U16 jongens speer (600g) Tom van den Berg ZK 43.09 m 2010
U16 jongens speer (600g) Danny Goulooze ZK 43.82 m 2005
U16 jongens oude speer (600g) Erik Buijs ZK 36.70 m 1995
U16 jongens oude speer (600g) Robyn Raithel ZK 46.52 m 1994
U16 jongens oude speer (600g) Erwin Simpelaar ZK 46.22 m 1993
U16 jongens oude speer (600g) Arnold Willemse ZK 38.00 m 1982
U16 jongens oude speer (600g) Kees Kloet ZK 38.94 m 1967
U16 jongens 6-kamp Peter de Munck ZK 2675 pnt 1969
U16 jongens 8-kamp Pelle Gelderblom ZK 5129 pnt 2013
U16 jongens 8-kamp Patrick Looij ZK 4692 pnt 2007
U16 jongens 8-kamp Patrick Looij ZK 4692 pnt 2007
U16 jongens 4 x 100 m Daan van Liere, Jordi Bot, Jorick de Vries, Pelle Gelderblom ZK 49.10 sec 2013
U16 jongens 4 x 100 m Evan de Schrijver, Jordi Bot, Lars Dirkzwager, Pelle Gelderblom ZK 47.79 sec 2012
U16 jongens 4 x 100 m Harry Lavooy, Menno Tanis, Pim Abbink, Rens Geelhoed ZK 53.1 sec 2003
U16 jongens 4 x 100 m Caesar Zwolle, Niels Geelhoed, Pim Abbink, Stefan Stokman ZK 1.01.7 min 2002
U16 jongens 4 x 100 m AV '56 Estafetteploeg ZK 50.0 sec 1993
U16 jongens 4 x 100 m Erwin Simpelaar, Ferry van Zweeden, Mattis Decorte, Pepijn Witkam ZK 50.6 sec 1992
U16 jongens 4 x 100 m Arjan de Feiter, Brian van Putten, Jerome van der Spil, Remco Kapteijn ZK 50.2 sec 1987
U16 jongens 4 x 100 m Arjan de Feiter, Cees-Jan Berman, Jerome van der Spil, Reinier de Waal ZK 48.0 sec 1986
U16 jongens 4 x 100 m Michel Geijsels (AV'56), Pieter van de Kreeke, Reinier de Waal, Remco Kapteijn ZK 53.3 sec 1985
U16 jongens 4 x 100 m AV '56 Estafetteploeg ZK 49.0 sec 1981
U18 mannen 100 m Pelle Gelderblom +1.8 ZK 11.57 sec 2015
U18 mannen 100 m Patrick Elfrink ZK 12.4 sec 2010
U18 mannen 100 m Jasper Ruinard ZK 12.2 sec 1999
U18 mannen 100 m André Verwei ZK 11.4 sec 1983
U18 mannen 100 m Theo Dingemans ZK 11.8 sec 1981
U18 mannen 100 m Kees de Munck ZK 12.7 sec 1978
U18 mannen 100 m Paul Sturm ZK 11.7 sec 1976
U18 mannen 100 m Kees Kloet ZK 11.8 sec 1968
U18 mannen 100 m Niek Flipse ZK 11.6 sec 1967
U18 mannen 100 m Cees van Oosten ZK 11.8 sec 1965
U18 mannen 200 m Lars Dirkzwager ZK -1.4 24.31 sec 2014
U18 mannen 200 m Jason Gillissen ZK 23.74 sec 2013
U18 mannen 200 m Jasper Ruinard ZK 24.8 sec 1999
U18 mannen 200 m Arjen Davidse ZK 24.8 sec 1985
U18 mannen 200 m André Verwei ZK 23.8 sec 1983
U18 mannen 200 m Bram Hoogesteger ZK 23.4 sec 1981
U18 mannen 200 m Bram Hoogesteger ZK 23.9 sec 1980
U18 mannen 200 m Paul Sturm ZK 23.8 sec 1976
U18 mannen 300 m Kees Kloet ZK 37.8 sec 1969
U18 mannen 300 m Kees Kloet ZK 38.3 sec 1968
U18 mannen 300 m Niek Flipse ZK 37.4 sec 1967
U18 mannen 400 m Pelle Gelderblom ZK 52.53 sec 2015
U18 mannen 400 m Alex Zwolle ZK 52.4 sec 2007
U18 mannen 400 m Pim Zuurveld ZK 54.1 sec 1985
U18 mannen 400 m André Verwei ZK 52.2 sec 1983
U18 mannen 400 m Paul Sturm ZK 52.1 sec 1976
U18 mannen 600 m Joop de Looff ZK 1.31.5 min 1965
U18 mannen 800 m Remco de Baar ZK 2.05.78 min 2021
U18 mannen 800 m Mees Verbrugge ZK 2.10.38 min 2019
U18 mannen 800 m Alex Zwolle ZK 2.05.24 min 2007
U18 mannen 800 m Viktor Beelen ZK 2.12.1 min 2006
U18 mannen 800 m Marius Boogaard ZK 2.03.7 min 1986
U18 mannen 800 m Jacco Stigter ZK 2.10.0 min 1985
U18 mannen 800 m Rien Huige ZK 2.15.0 min 1983
U18 mannen 1500 m Koen Steenblok ZK 4.21.80 min 2023
U18 mannen 1500 m Robert de Graaf ZK 4.31.50 min 2018
U18 mannen 1500 m Neal Bouterse ZK 4.19.96 min 2010
U18 mannen 1500 m Lars Paardekooper ZK 4.26.6 min 2008
U18 mannen 1500 m Steven Nuytinck ZK 4.35.0 min 2007
U18 mannen 1500 m Edwin de Leeuw ZK 4.15.8 min 1991
U18 mannen 1500 m Arnold Willemse ZK 4.31.6 min 1985
U18 mannen 1500 m Kees van Dalen ZK 4.22.1 min 1968
U18 mannen 3000 m Tommy Staal ZK 9.13.9 min 2010
U18 mannen 3000 m Neal Bouterse ZK jA 9.24.9 min 2010
U18 mannen 3000 m Kees van Dalen ZK 9.19.2 min 1968
U18 mannen 5000 m Neal Bouterse ZK 16.45.73 min 2010
U18 mannen 100 mh (91,4cm) Paul Sturm ZK 14.7 sec 1976
U18 mannen 100 mh (91,4cm) Kees Kloet ZK 15.3 sec 1969
U18 mannen 110 mh (91,4cm) Edwin van Bemden ZK w+0.7 16.31 sec 2011
U18 mannen 110 mh (91,4cm) Frits Bakker ZK 17.2 sec 2009
U18 mannen 110 mh (91,4cm) Pim Abbink ZK 18.2 sec 2005
U18 mannen 400 mh (83,8cm) Pelle Gelderblom ZK 59.86 sec 2014
U18 mannen 400 mh (83,8cm) Edwin van Bemden ZK 1.02.79 min 2011
U18 mannen 400 mh (83,8cm) Pim Abbink ZK 1.02.8 min 2004
U18 mannen hoogspringen Sebastiaan Philipse ZK 1.55 m 2017
U18 mannen hoogspringen Lars Dirkzwager ZK 1.80 m 2015
U18 mannen hoogspringen Lars Dirkzwager ZK 1.85 m 2014
U18 mannen hoogspringen Wouter Leestemaker ZK 1.78 m 2012
U18 mannen hoogspringen Peter van den Pol ZK jA 1.70 m 1996
U18 mannen hoogspringen Laurens Roose ZK jA 1.80 m 1995
U18 mannen hoogspringen Johan van der Does ZK 1.65 m 1987
U18 mannen hoogspringen Jaap de Keyzer ZK 1.50 m 1976
U18 mannen hoogspringen Peter de Munck ZK 1.55 m 1970
U18 mannen hoogspringen Kees Kloet ZK 1.55 m 1969
U18 mannen hoogspringen Kees Kloet ZK 1.55 m 1968
U18 mannen hoogspringen Sjaak Reijerse ZK 1.60 m 1965
U18 mannen verspringen Ryan Karelse +4.5 ZK 5.68 m 2019
U18 mannen verspringen Sebastiaan Philipse ZK 5.48 m 2018
U18 mannen verspringen Pelle Gelderblom +5.1 ZK 6.39 m 2015
U18 mannen verspringen Evan de Schrijver ZK 6.17 m 2014
U18 mannen verspringen Edwin van Bemden ZK 6.21 m 2011
U18 mannen verspringen Jasper Ruinard ZK 5.65 m 1999
U18 mannen verspringen Ron Legemaate ZK 5.87 m 1985
U18 mannen verspringen Peter Catsman ZK 5.20 m 1978
U18 mannen verspringen Paul Sturm ZK 5.69 m 1976
U18 mannen hinkstapspringen Paul Sturm ZK 12.09 m 1976
U18 mannen polshoog Dwayn Akuoko Maclean ZK 2.45 m 2011
U18 mannen polshoog Patrick Looij ZK 2.70 m 2009
U18 mannen polshoog Rob Sonke ZK 3.30 m 1999
U18 mannen kogel (5kg) Mees Verbrugge ZK 9.76 m 2018
U18 mannen kogel (5kg) Tom van den Berg ZK 11.16 m 2011
U18 mannen kogel (5kg) Danny Goulooze ZK 11.67 m 2006
U18 mannen kogel (5kg) Stefan Stokman ZK 13.70 m 2004
U18 mannen kogel (5kg) Stefan Stokman ZK 12.89 m 2003
U18 mannen kogel (5kg) Paul Sturm ZK 12.28 m 1976
U18 mannen kogel (5kg) Kees Kloet ZK 10.70 m 1969
U18 mannen kogel (5kg) Joop de Looff ZK 11.30 m 1965
U18 mannen discus (1,5kg) Mees Verbrugge ZK 23.02 m 2018
U18 mannen discus (1,5kg) Marnick Los ZK 35.77 m 2015
U18 mannen discus (1,5kg) Dwayn Akuoko Maclean ZK 38.39 m 2012
U18 mannen discus (1,5kg) Dwayn Akuoko Maclean ZK 35.27 m 2011
U18 mannen discus (1,5kg) Patrick Elfrink ZK 26.24 m 2010
U18 mannen discus (1,5kg) Stefan Stokman ZK 31.98 m 2004
U18 mannen discus (1,5kg) Jasper Ruinard ZK 36.17 m 1999
U18 mannen discus (1,5kg) Henk van den Berg ZK 35.92 m 1989
U18 mannen discus (1,5kg) Peter Vuyk ZK 31.74 m 1978
U18 mannen discus (1,5kg) Jaap de Keyzer ZK 31.94 m 1976
U18 mannen speer (700g) Stef Kapteijn ZK 33.63 m 2019
U18 mannen speer (700g) Patrick Elfrink ZK 43.12 m 2011
U18 mannen speer (700g) Steven Nuytinck ZK 43.07 m 2008
U18 mannen speer (700g) Danny Goulooze ZK 42.48 m 2006
U18 mannen speer (700g) Stefan Stokman ZK 38.06 m 2003
U18 mannen speer (700g) Rob Sonke ZK 37.79 m 1998
U18 mannen speer (700g) Henk van den Berg ZK 42.06 m 1989
U18 mannen speer (700g) Peter Catsman ZK 39.48 m 1978
U18 mannen speer (700g) Jaap de Keyzer ZK 45.26 m 1976
U18 mannen speer (700g) Kees Kloet ZK 39.14 m 1968
U18 mannen kogelslingeren (5kg) Dwayn Akuoko Maclean ZK 32.77 m 2011
U18 mannen 9-kamp André Verwei ZK 5522 pnt 1983
U18 mannen 4 x 80 m Cees van Oosten, Joop de Looff, Klaas Sijp, Sjaak Reijerse ZK 38.6 sec 1965
U18 mannen 4 x 200 m AV '56 Estafetteploeg ZK 1.45.6 min 1976
U18 mannen 4 x 300 m Cees van Oosten, Joop de Looff, Klaas Sijp, Sjaak Reijerse ZK 2.37.4 min 1965
U18 mannen Zweedse estafette Daan van Liere, Evan de Schrijver, Jorick de Vries, Pelle Gelderblom ZK 2.08.17 min 2014
U20 mannen 100 m Pelle Gelderblom ZK+1.2 11.39 sec 2017
U20 mannen 100 m Rinse Pieters ZK +0.2 11.48 sec 2007
U20 mannen 100 m Rinse Pieters +0.2 ZK 11.48 sec 2007
U20 mannen 100 m Richard Reijnhout ZK 12.5 sec 2004
U20 mannen 100 m Jasper Ruinard ZK 12.1 sec 2000
U20 mannen 100 m André Verwei ZK 11.4 sec 1985
U20 mannen 100 m Onno Sturm ZK 11.3 sec 1976
U20 mannen 200 m Patrick Looij ZK w-0.2 26.35 sec 2011
U20 mannen 200 m Alex Zwolle ZK 22.7 sec 2009
U20 mannen 200 m Rinse Pieters ZK 23.38 sec 2007
U20 mannen 200 m Rinse Pieters ZK 23.38 sec 2007
U20 mannen 200 m Caesar Zwolle ZK 23.7 sec 2006
U20 mannen 200 m Jasper Ruinard ZK 25.1 sec 2000
U20 mannen 200 m Pim Zuurveld ZK 22.5 sec 1986
U20 mannen 200 m Bram Hoogesteger ZK 23.6 sec 1983
U20 mannen 200 m Peter Catsman ZK 24.4 sec 1981
U20 mannen 200 m Onno Sturm ZK 23.7 sec 1976
U20 mannen 200 m Niek Flipse ZK 23.0 sec 1968
U20 mannen 300 m Ronald Franken ZK 37.5 sec 1964
U20 mannen 400 m Evan de Schrijver ZK 52.15 sec 2015
U20 mannen 400 m Alex Zwolle ZK 52.06 sec 2008
U20 mannen 400 m Pim Zuurveld ZK 51.8 sec 1986
U20 mannen 400 m André Verwei ZK 50.3 sec 1985
U20 mannen 400 m Eddy de Kort ZK 52.6 sec 1976
U20 mannen 400 m Niek Flipse ZK 53.1 sec 1969
U20 mannen 800 m Bezuayehu Petersen ZK 2.03.80 min 2020
U20 mannen 800 m Pelle Gelderblom ZK 2.06.63 min 2017
U20 mannen 800 m Hylke Hopmans ZK 2.09.0 min 2004
U20 mannen 800 m André Verwei ZK 1.59.1 min 1986
U20 mannen 800 m Gert van der Weele ZK 2.01.0 min 1983
U20 mannen 800 m Eddy de Kort ZK 2.01.3 min 1976
U20 mannen 800 m Niek Flipse ZK 2.05.9 min 1968
U20 mannen 800 m Klaas Sijp ZK 2.01.1 min 1967
U20 mannen 800 m Jean Polfliet ZK 2.02.2 min 1964
U20 mannen 1500 m Chiel bij de Vaate ZK 5.16.02 min 2014
U20 mannen 1500 m Neal Bouterse ZK 4.13.6 min 2011
U20 mannen 1500 m Lars Paardekooper ZK 4.09.1 min 2010
U20 mannen 1500 m Anne Ruijsink ZK 4.29.8 min 2001
U20 mannen 1500 m Johnny Sinke ZK 4.27.0 min 1987
U20 mannen 1500 m Cees Goosen ZK 4.23.4 min 1981
U20 mannen 1500 m René Zweedijk ZK 4.15.5 min 1978
U20 mannen 1500 m Eddy de Kort ZK 4.22.2 min 1976
U20 mannen 1500 m Piet Behage ZK 4.24.2 min 1969
U20 mannen 1500 m Jean Polfliet ZK 4.16.5 min 1964
U20 mannen 3000 m Neal Bouterse ZK 9.24.9 min 2010
U20 mannen 3000 m Joost de Klerk ZK 9.03.9 min 1999
U20 mannen 3000 m Edwin de Leeuw ZK 8.50.2 min 1992
U20 mannen 3000 m Kees van Dalen ZK 9.38.0 min 1969
U20 mannen 5000 m Tommy Staal ZK 15.29.39 min 2012
U20 mannen 5000 m Joost de Klerk ZK 16.20.9 min 1999
U20 mannen 5000 m Joost de Klerk ZK 16.27.1 min 1998
U20 mannen 5000 m Jan de Bart ZK niet bekend 1977
U20 mannen 5000 m Jan de Bart ZK 15.51.0 min 1976
U20 mannen 110 mh (99,1cm) Frits Bakker ZK w+0.9 17.33 sec 2011
U20 mannen 110 mh (99,1cm) Pim Abbink ZK 19.0 sec 2006
U20 mannen 110 mh (99,1cm) Paul Sturm ZK 17.0 sec 1977
U20 mannen 110 mh (99,1cm) Eddy de Kort ZK 17.5 sec 1976
U20 mannen 110 mh (99,1cm) Joop de Looff ZK 16.5 sec 1967
U20 mannen 110 mh (99,1cm) Ronald Franken ZK 16.0 sec 1964
U20 mannen 110 mh (106,7cm) André Verwei ZK sen 16.1 sec 1986
U20 mannen 110 mh (106,7cm) Jaap de Keyzer ZK sen 17.3 sec 1978
U20 mannen 400 mh (91,4cm) Chiel bij de Vaate ZK 59.15 sec 2014
U20 mannen 400 mh (91,4cm) Steven Nuytinck ZK 55.50 sec 2010
U20 mannen 400 mh (91,4cm) André Verwei ZK sen 57.7 sec 1986
U20 mannen 400 mh (91,4cm) Sjaak Reijerse ZK 1.03.1 min 1967
U20 mannen 1500 m stpl (91,4cm) René van Zee ZK 4.55.8 min 1968
U20 mannen hoogspringen Klaas de Boer ZK 1.55 m 2017
U20 mannen hoogspringen Wouter Leestemaker ZK 1.76 m 2013
U20 mannen hoogspringen Patrick Looij ZK 1.65 m 2011
U20 mannen hoogspringen André Verwei ZK 1.85 m 1985
U20 mannen hoogspringen Paul Snel ZK 1.65 m 1976
U20 mannen hoogspringen Dick van der Peijl ZK 1.50 m 1969
U20 mannen hoogspringen Ko Kloet ZK 1.60 m 1968
U20 mannen verspringen Chiel bij de Vaate +3.0 ZK 5.44 m 2015
U20 mannen verspringen Steven Nuytinck ZK 5.92 m 2009
U20 mannen verspringen Rinse Pieters ZK 6.07 m 2007
U20 mannen verspringen Jasper Ruinard ZK 5.81 m 2000
U20 mannen verspringen André Verwei ZK 6.67 m 1986
U20 mannen verspringen André Verwei ZK 6.65 m 1985
U20 mannen verspringen Joop de Looff ZK 6.01 m 1967
U20 mannen hinkstapspringen Eugène Pieters ZK 11.54 m 1968
U20 mannen hinkstapspringen Sjaak Reijerse ZK 12.26 m 1967
U20 mannen hinkstapspringen Sjaak Reijerse ZK 12.02 m 1966
U20 mannen polshoog Patrick Looij ZK 3.00 m 2011
U20 mannen polshoog Rob Sonke ZK 3.70 m 2001
U20 mannen kogel (6kg) Dwayn Akuoko Maclean ZK 13.92 m 2014
U20 mannen kogel (6kg) Dwayn Akuoko Maclean ZK 13.79 m 2013
U20 mannen kogel (6kg) Michel Mans ZK 7.62 m 2008
U20 mannen kogel (6kg) Stefan Stokman ZK 12.68 m 2006
U20 mannen kogel (6kg) Stefan Stokman ZK 12.44 m 2005
U20 mannen kogel (6kg) Jasper Ruinard ZK 11.86 m 2000
U20 mannen kogel (6kg) Jasper Nauss ZK 11.21 m 1999
U20 mannen kogel (6kg) Erwin Simpelaar ZK 18.07 m 1997
U20 mannen kogel (6kg) Henk van den Berg ZK 12.78 m 1991
U20 mannen kogel (6kg) Jaap de Keyzer ZK 10.85 m 1978
U20 mannen kogel (6kg) Peter de Munck ZK 11.03 m 1970
U20 mannen kogel (7,26kg) Erwin Simpelaar ZKsen 15.86 m 1996
U20 mannen discus (1,75kg) Pelle Gelderblom ZK 33.48 m 2017
U20 mannen discus (1,75kg) Dwayn Akuoko Maclean ZK 26.78 m 2013
U20 mannen discus (1,75kg) Patrick Elfrink ZK 25.66 m 2012
U20 mannen discus (1,75kg) Frits Bakker ZK 22.64 m 2011
U20 mannen discus (1,75kg) Michel Mans ZK 22.00 m 2008
U20 mannen discus (1,75kg) Stefan Stokman ZK 31.77 m 2006
U20 mannen discus (1,75kg) Stefan Stokman ZK 32.56 m 2005
U20 mannen discus (1,75kg) Erwin Simpelaar ZK 54.28 m 1997
U20 mannen discus (1,75kg) Henk van den Berg ZK 38.68 m 1991
U20 mannen discus (1,75kg) Peter de Munck ZK 31.91 m 1970
U20 mannen discus (2kg) Erwin Simpelaar ZKsen 47.94 m 1996
U20 mannen discus (2kg) Jaap de Keyzer ZK 29.82 m 1978
U20 mannen speer (800g) Patrick Elfrink ZK 46.28 m 2013
U20 mannen speer (800g) Patrick Elfrink ZK 44.12 m 2012
U20 mannen speer (800g) Jasper Nauss ZK 35.04 m 1999
U20 mannen speer (800g) Ben Verbeem ZK 48.52 m 1997
U20 mannen speer (800g) Henk van den Berg ZK 51.60 m 1991
U20 mannen speer (800g) Henk van den Berg ZK 50.08 m 1990
U20 mannen oude speer (800g) Dick Hoogesteger ZK 43.32 m 1983
U20 mannen oude speer (800g) Peter Catsman ZK 45.52 m 1981
U20 mannen oude speer (800g) Jaap de Keyzer ZK 44.56 m 1977
U20 mannen oude speer (800g) Joop de Looff ZK 42.97 m 1966
U20 mannen kogelslingeren (6kg) Stefan Stokman ZK 30.35 m 2006
U20 mannen 10-kamp (U20) Arjen de Boer ZK 5057 pnt 1989
U20 mannen 10-kamp (U20) André Verwei ZK 6473 pnt 1985
U20 mannen 4 x 100 m AV '56 Estafetteploeg ZK 46.7 sec 1976
U20 mannen 4 x 100 m Charles Vermeulen, Eugène Pieters, Kees Kloet, Niek Flipse ZK 47.8 sec 1968
U20 mannen 4 x 800 m Klaas Sijp, Piet de Dreu, René van Zee, Sjaak Reijerse ZK 8.52.1 min 1967
Mannen 100 m Bereket Petersen ZK +1.0 12.19 sec 2023
Mannen 100 m Chanelton Schmidt ZK -0.8 12.35 sec 2022
Mannen 100 m Richard Reijnhout ZK 11.7 sec 2006
Mannen 100 m Jasper Ruinard ZK 12.0 sec 2004
Mannen 100 m Jasper Ruinard ZK 12.0 sec 2003
Mannen 100 m Peter Oele ZK 11.7 sec 2002
Mannen 100 m Peter Oele ZK +1.35 11.75 sec 1995
Mannen 100 m Peter Oele ZK 11.9 sec 1994
Mannen 100 m Bram Hoogesteger ZK 11.1 sec 1986
Mannen 100 m Daan van Oosten ZK 11.0 sec 1978
Mannen 100 m Daan van Oosten ZK niet bekend 1977
Mannen 100 m Daan van Oosten ZK 11.4 sec 1976
Mannen 100 m Hans Sinke ZK 11.1 sec 1964
Mannen 200 m Chanelton Schmidt ZK +0.4 24.74 sec 2022
Mannen 200 m Jasper Zuidhof ZK 25.08 sec 2012
Mannen 200 m Richard Reijnhout ZK 24.1 sec 2006
Mannen 200 m Richard Reijnhout ZK 24.0 sec 2005
Mannen 200 m Peter Oele ZK 24.7 sec 2002
Mannen 200 m Peter Oele ZK 23.0 sec 1996
Mannen 200 m Peter Oele ZK +0.45 23.56 sec 1995
Mannen 400 m Bereket Petersen ZK 54.36 sec 2023
Mannen 400 m Jasper Zuidhof ZK 55.95 sec 2012
Mannen 400 m Jasper Zuidhof ZK 56.49 sec 2010
Mannen 400 m Richard Reijnhout ZK 53.9 sec 2006
Mannen 400 m Mattis Decorte ZK 51.7 sec 1999
Mannen 400 m Kees Houtepen ZK 51.1 sec 1994
Mannen 400 m Kees Houtepen ZK 49.2 sec 1991
Mannen 400 m Gert van der Weele ZK 49.7 sec 1986
Mannen 400 m Gert van der Weele ZK 50.3 sec 1985
Mannen 400 m Jean Polfliet ZK 51.5 sec 1969
Mannen 800 m Bereket Petersen ZK 2.05.94 min 2022
Mannen 800 m Jarno Kooijman ZK 2.05.95 min 2021
Mannen 800 m Franklin van Anrooij ZK 2.00.62 min 2020
Mannen 800 m Jasper Zuidhof ZK 2.05.71 min 2017
Mannen 800 m Joel Aafjes ZK 2.07.32 min 2015
Mannen 800 m Jasper Zuidhof ZK 2.05.96 min 2013
Mannen 800 m Gert-Jan Smit ZK 1.59.56 min 2007
Mannen 800 m Richard Reijnhout ZK 2.05.7 min 2006
Mannen 800 m Joost de Klerk ZK 2.01.3 min 2001
Mannen 800 m Joost de Klerk ZK 2.05.8 min 2000
Mannen 800 m Kees Houtepen ZK 2.00.0 min 1992
Mannen 800 m Kees Houtepen ZK 1.54.0 min 1991
Mannen 800 m Gert van der Weele ZK 1.58.13 min 1989
Mannen 800 m Gert van der Weele ZK 1.57.2 min 1988
Mannen 800 m Gert van der Weele ZK 1.55.4 min 1987
Mannen 800 m Gert van der Weele ZK 1.56.0 min 1986
Mannen 800 m Gert van der Weele ZK 1.58.2 min 1985
Mannen 800 m Niek Flipse ZK 1.54.0 min 1980
Mannen 800 m Niek Flipse ZK 1.56.9 min 1977
Mannen 800 m Jan Eversdijk ZK 2.00.9 min 1976
Mannen 800 m Jean Polfliet ZK 1.57.6 min 1968
Mannen 800 m Jean Polfliet ZK 1.57.8 min 1967
Mannen 1500 m Jasper Zuidhof ZK 4.35.40 min 2018
Mannen 1500 m Gert-Jan Smit ZK 4.17.6 min 2008
Mannen 1500 m Joost de Klerk ZK 4.15.4 min 2000
Mannen 1500 m Frans Roelofs ZK 4.27.7 min 1994
Mannen 1500 m Gert van der Weele ZK 4.11.1 min 1988
Mannen 1500 m Niek Flipse ZK 4.00.4 min 1976
Mannen 1500 m Jean Polfliet ZK 4.14.2 min 1967
Mannen 1500 m Koos Oggel ZK 4.09.2 min 1966
Mannen 5000 m Jorim Scheele ZK 17.08.01 min 2011
Mannen 5000 m Edwin de Leeuw ZK 15.15.2 min 1994
Mannen 5000 m Kees van Dalen ZK DK 15.16.7 min 1978
Mannen 10000 m Robbert Meeuwse ZK 34.34.43 min 2015
Mannen 10000 m Leon van der Velden ZK 31.30.4 min 1988
Mannen 10000 m Gert van der Weele ZK 31.49.5 min 1986
Mannen 10000 m Cees Markusse ZK 33.00.0 min 1971
Mannen 110 mh (106,7cm) Jasper Ruinard ZK 16.7 sec 2007
Mannen 110 mh (106,7cm) Jasper Ruinard ZK 16.9 sec 2004
Mannen 110 mh (106,7cm) Peter Molenaar ZK 17.4 sec 1977
Mannen 400 mh (91,4cm) Jasper Ruinard ZK 1.03.2 min 2004
Mannen 400 mh (91,4cm) C. Koens ZK 1.14.6 min 1965
Mannen 3000 m stpl (91,4cm) Rien de Wilde ZK 9.45.6 min 1990
Mannen hoogspringen Patrick Looij ZK 1.60 m 2012
Mannen hoogspringen Gert-Jan Smit ZK 1.70 m 2008
Mannen hoogspringen Gert-Jan Smit ZK 1.75 m 2006
Mannen hoogspringen Sjoerd 't Hart ZK 1.60 m 2001
Mannen hoogspringen Paul Snel ZK DK 1.85 m 1978
Mannen hoogspringen Bart Rensink ZK 1.60 m 1968
Mannen hoogspringen Henk Hage ZK 1.78 m 1964
Mannen verspringen Frans den Boer ZK 6.45 m 1978
Mannen verspringen Peter Molenaar ZK niet bekend 1977
Mannen verspringen Peter Molenaar ZK 6.21 m 1976
Mannen hinkstapspringen Eugène Pieters ZK 12.10 m 1969
Mannen hinkstapspringen Klaas Sijp ZK 12.25 m 1968
Mannen polshoog Patrick Looij ZK 2.90 m 2012
Mannen polshoog Peter Molenaar ZK 3.63 m 1976
Mannen kogel (7,26kg) Henk van den Berg ZK 12.56 m 2004
Mannen kogel (7,26kg) Bert de Jonge ZK 14.22 m 1991
Mannen kogel (7,26kg) Bert de Jonge ZK 15.48 m 1989
Mannen kogel (7,26kg) Bert de Jonge ZK 14.55 m 1987
Mannen kogel (7,26kg) Bert de Jonge ZK 14.60 m 1986
Mannen kogel (7,26kg) Bert de Jonge ZK 13.60 m 1981
Mannen kogel (7,26kg) Bert de Jonge ZK 10.39 m 1978
Mannen discus (2kg) Daan Slotboom ZK 31.78 m 2011
Mannen discus (2kg) Henk van den Berg ZK 39.41 m 2006
Mannen discus (2kg) Bert de Jonge ZK 46.82 m 1990
Mannen discus (2kg) Bert de Jonge ZK 48.12 m 1989
Mannen discus (2kg) Bert de Jonge ZK 44.38 m 1988
Mannen discus (2kg) Bert de Jonge ZK 45.06 m 1987
Mannen discus (2kg) Bert de Jonge ZK 43.16 m 1986
Mannen discus (2kg) Bert de Jonge ZK 42.44 m 1985
Mannen speer (800g) Ben Verbeem ZK 50.60 m 1999
Mannen speer (800g) Dick Hoogesteger ZK 44.70 m 1995
Mannen speer (800g) Frank Zweedijk ZK 64.64 m 1991
Mannen speer (800g) Frank Zweedijk ZK 61.18 m 1989
Mannen speer (800g) Frank Zweedijk ZK 61.68 m 1988
Mannen speer (800g) Frank Zweedijk ZK 60.75 m 1987
Mannen oude speer (800g) Henk van den Berg ZK 54.38 m 1994
Mannen oude speer (800g) Peter Catsman ZK 63.42 m 1983
Mannen 10-kamp Kees Houtepen ZK 5883 pnt 1995
Mannen 4 x 100 m Ad Slabbekoorn, Daan van Oosten, Jan Eversdijk, Peter Molenaar ZK niet bekend 1977
Mannen 4 x 100 m Ad Slabbekoorn, Daan van Oosten, Jan Eversdijk, Onno Sturm ZK 44.8 sec 1976
Mannen 4 x 100 m Cees van Oosten, Klaas Sijp, Niek Flipse, Sjaak Reijerse ZK 44.9 sec 1968
Mannen 4 x 400 m Jean Polfliet, Klaas Sijp, Piet de Dreu, Sjaak Reijerse ZK 3.37.5 min 1968
Mannen 4 x 800 m AV '56 Estafetteploeg ZK 8.25.4 min 1968
Mannen 15 km Alwin Vermeulen ZK 50.17 min 2002
Mannen 15 km Alwin Vermeulen ZK CK 49.42 min 2001
Mannen halve marathon Patrick de Vos ZK 1.15.31 uur 2024
Mannen 25 km Huib Dalebout ZK 1.22.41 uur 1981
Mannen 35 100 m Roland Visser +0.0 ZK 12.68 sec 2014
Mannen 35 400 m Maarten Harthoorn ZK 1.02.33 min 2015
Mannen 35 800 m Miel Verheijen ZK 2.33.4 min 2012
Mannen 35 1500 m Miel Verheijen ZK 5.33.82 min 2012
Mannen 35 3000 m Miel Verheijen ZK 11.48.0 min 2012
Mannen 35 verspringen Miel Verheijen ZK 5.04 m 2012
Mannen 35 kogel (7,26kg) Roland Visser ZK 7.71 m 2014
Mannen 35 kogel (7,26kg) Bert de Jonge ZK sen 13.30 m 1993
Mannen 35 discus (2kg) Roland Visser ZK 23.03 m 2014
Mannen 35 discus (2kg) Bert de Jonge ZK sen 43.34 m 1993
Mannen 35 discus (2kg) Bert de Jonge ZK sen 46.48 m 1992
Mannen 40 800 m Paul Huibregtse ZK 2.07.8 min 2012
Mannen 40 10000 m Jaap Oele ZK 33.22.3 min 1991
Mannen 40 110 mh (99,1cm) Rien de Wilde ZK 21.5 sec 2005
Mannen 40 kogel (7,26kg) Bernard Ruijsink ZK 9.73 m 1998
Mannen 40 15 km Jan de Bart ZK CK 50.17 min 2001
Mannen 40 15 km Jan de Wilde ZK CK 50.47 min 1999
Mannen 40 halve marathon Jan de Bart ZK 1.16.26 uur 1999
Mannen 40 halve marathon Jan de Wilde ZK 1.15.11 uur 1998
Mannen 40 Ekiden Hans Vermeulen, Jaap Oele, Jan de Jager '53, Jan Geense, Kees van den Pol, Marius Dek ZK 2.35.18 uur 1996
Mannen 45 100 m Cees-Jan Berman ZK +0.7 12.19 sec 2017
Mannen 45 kogel (7,26kg) Bert de Jonge ZK 13.18 m 2003
Mannen 45 kogel (7,26kg) Bert de Jonge ZK 11.82 m 2002
Mannen 45 discus (2kg) Bert de Jonge ZK 40.30 m 2004
Mannen 45 discus (2kg) Bert de Jonge ZK 41.27 m 2003
Mannen 45 discus (2kg) Bert de Jonge ZK 42.86 m 2002
Mannen 45 speer (800g) Bert de Jonge ZK 44.81 m 2002
Mannen 45 15 km Jan de Wilde ZK 53.57 min 2006
Mannen 45 15 km Jan de Wilde ZK 53.44 min 2004
Mannen 45 10 EM Peter Balkenende ZK 59.39 min 2015
Mannen 45 10 EM Peter Balkenende ZK 1.00.47 uur 2011
Mannen 50 10000 m Jan Willem Meeuwse ZK 39.18.9 min 2015
Mannen 50 100 mh (91,4cm) Rien de Wilde ZK w-0.1 22.60 sec 2011
Mannen 50 3000 m stpl (91,4cm) Rien de Wilde ZK 11.56.02 min 2010
Mannen 50 kogel (6kg) Jos den Hollander ZK 7.73 m 2015
Mannen 50 15 km Theo den Herder ZK 1.01.11 uur 2005
Mannen 50 15 km Theo den Herder ZK 56.50 min 2004
Mannen 50 15 km Jan Geense ZK CK 57.09 min 2000
Mannen 50 10 EM Peter Balkenende ZK M45 59.32 min 2016
Mannen 50 10 EM Wilko de Vos ZK M45 59.49 min 2013
Mannen 50 halve marathon Johan Karelse ZK 1.23.44 uur 2024
Mannen 50 halve marathon Johan Karelse ZK 1.22.16 uur 2023
Mannen 50 halve marathon Rinus Joosse ZK 1.19.50 uur 1993
Mannen 55 hoogspringen Rinus Polderman ZK 1.35 m 2007
Mannen 55 hoogspringen Rinus Polderman ZK 1.30 m 2006
Mannen 55 10 km Wilko de Vos ZK 37.53 min 2018
Mannen 55 15 km Hans Verhaagen ZK 58.49 min 2023
Mannen 55 15 km Hans Verhaagen ZK 1.00.39 uur 2022
Mannen 55 15 km Marius Dek ZK 1.03.33 uur 2006
Mannen 55 10 EM Jan de Wilde ZK 1.05.25 uur 2016
Mannen 55 10 EM Jan de Wilde ZK 1.05.38 uur 2015
Mannen 55 10 EM Jan de Wilde ZK 1.06.00 uur 2014
Mannen 55 10 EM Eric van Remortel ZK 1.12.18 uur 2011
Mannen 55 10 EM Theo den Herder ZK 1.03.59 uur 2009
Mannen 55 halve marathon Gert-Jan Verbrugge ZK 1.27.40 uur 2023
Mannen 55 halve marathon Wilko de Vos ZK 1.28.20 uur 2020
Mannen 55 halve marathon Jan de Wilde ZK 1.30.53 uur 2017
Mannen 60 15 km Rinus Joosse ZK 1.01.52 uur 2002
Mannen 60 15 km Rinus Joosse ZK CK 1.01.19 uur 2001
Mannen 60 15 km Daaf Goedegebuur ZK 1.05.47 uur 1997
Mannen 60 10 EM Wim de Jonge ZK 1.13.51 uur 2012
Mannen 60 halve marathon Marco Toussaint ZK 1.42.10 uur 2024
Mannen 60 halve marathon Ronald Aarts ZK 1.30.59 uur 2023
Mannen 65 200 m Piet Verbeek ZK 31.84 sec 2010
Mannen 65 800 m Piet Verbeek ZK M50 3.02.22 min 2010
Mannen 65 5000 m Rinus Joosse ZK 22.07.8 min 2009
Mannen 65 10 km Theo den Herder ZK 43.37 min 2018
Mannen 65 15 km Rinus Joosse ZK 1.05.24 uur 2006
Mannen 65 10 EM Wim de Jonge ZK 1.19.40 uur 2014
Mannen 70 10 EM Rinus Joosse ZK 1.19.03 uur 2011
U9 meisjes 1000 m Yara Karelse ZK 4.17 2014
U9 meisjes 1000 m Yara Karelse ZK 5.03 min 2013
U9 meisjes cross Tessa Schets ZK 1e met 821 pnt 2012
U9 meisjes cross Shirin van Anrooij ZK 1e met 830 pnt 2010
U9 meisjes cross Shirin van Anrooij ZK 1e met 840 pnt 2009
U9 meisjes cross Renate de Wilde ZK 882 pnt 1997
U9 meisjes cross Maritza op 't Hof ZK 900 pnt 1988
U10 meisjes 1000 m Vienna Ennik ZK 05.51 2022
U10 meisjes 1000 m Amy de Graaf ZK 3.44 2014
U10 meisjes 4 x 1200 m Femke van Sluijs, Koen Steenblok, Maud Landsbergen, Mila Kramer ZK 25.47 2014
U10 meisjes 970 m Yara Karelse ZK 4.06 2015
U10 meisjes cross Iris Pieters ZK 840 pnt 2002
U10 meisjes cross Renate de Wilde ZK 900 pnt 1998
U10 meisjes cross Maritza op 't Hof ZK 900 pnt 1989
U10 meisjes cross Anjolie Wisse ZK 520 pnt 1985
U12 meisjes 1000 m Jill Boudewijns (A2) ZK 05.45 2022
U12 meisjes 1000 m Shirin van Anrooij (A2) ZK A2 3.38 min 2013
U12 meisjes 4 x 1200 m Femke van Sluijs, Mejra Derdemez, Merel Baaijens, Yara Burg ZK A2 23.40 2015
U12 meisjes 4 x 1200 m Anouk Slabbekoorn, Marloes Grutter, Noor Colpaert, Sanne Nijsse ZK A1 25.07 2005
U12 meisjes 4 x 1200 m Jasmijn den Herder, Nikki van Meel, Renate de Wilde, Silvia Rijk ZK 19.11.7 2000
U12 meisjes 4 x 1200 m Elien Phernambucq, Lindy Mans, Nikki van Meel, Saskia Kliphuis ZK 23.13 1999
U12 meisjes 900 m Elise Mol ZK A1 4.52 2017
U12 meisjes 970 m Vienna Ennik (A1) ZK 03.49 2023
U12 meisjes 970 m Amy de Graaf (A1) ZK A1 3.42 2015
U12 meisjes 980 m Vienna Ennik ZK 4.03 2023
U12 meisjes 980 m Amy de Graaf (A2) ZK A2 3.45 2015
U12 meisjes cross Evy van Daalen (A2) ZK A2 1e met 830 pnt 2012
U12 meisjes cross Evy van Daalen (A1) ZK A1 1e met 840 pnt 2011
U12 meisjes cross Alexandra Paszkowska (A2) ZK A2 1e met 830 pnt 2005
U12 meisjes cross Iris Pieters ZK A2 1e 2004
U12 meisjes cross Iris Pieters ZK A1 830 pnt 2003
U12 meisjes cross Renate de Wilde ZK A1 1131 pnt 1999
U12 meisjes cross Nadine de Wilde ZK A1 891 pnt 1998
U12 meisjes cross Anjolie Wisse ZK 525 pnt 1986
U12 meisjes cross Jacqueline van de Kreeke ZK 555 pnt 1983
U12 meisjes cross Marielle Lamain ZK 1e 1981
U12 meisjes cross Laura Hoogesteger ZK 550 pnt 1980
U14 meisjes 1900 m Shirin van Anrooij ZK 7.09 2015
U14 meisjes 2200 m Amy de Graaf ZK 09.00 2017
U14 meisjes cross Dorien Dek ZK 732 pnt 1996
U14 meisjes cross Anjolie Wisse ZK 900 pnt 1989
U14 meisjes cross Lenny Ossewaarde ZK 900 pnt 1988
U14 meisjes cross Anjolie Wisse ZK 572 pnt 1987
U14 meisjes cross Jacqueline de Bie ZK 116 pnt 1973
U16 meisjes 1960 m Veerle Smits ZK 8.03 2015
U16 meisjes 4 x 1800 m Danielle Flipse, Iris Pieters, Rosanne de Dreu, Tara Schuilwerve ZK 31.26 2008
U16 meisjes 4 x 2100 m Evelien Vroegop, Nadine de Wilde, Renate de Wilde, Sylvia Reijnhout ZK 32.53 min 2002
U16 meisjes 4 x 2400 m Danielle Flipse, Iris Pieters, Rosanne de Dreu, Tara Schuilwerve ZK 47.03.4 2007
U16 meisjes cross Meike van Gastel ZK 1e met 830 pnt 2010
U16 meisjes cross Anjolie Wisse ZK 900 pnt 1991
U16 meisjes cross Anjolie Wisse ZK 900 pnt 1990
U16 meisjes cross Sandra Huissoon ZK 561 pnt 1987
U16 meisjes cross Ingrid de Schipper ZK 575 pnt 1986
U18 vrouwen 2700 m Veerle Smits ZK 12.32 2017
U18 vrouwen 2940 m Shirin van Anrooij ZK 11.32 2015
U18 vrouwen 3220 m Sanne de Baar ZK 15.44 2020
U18 vrouwen cross Bo Klaassen ZK 1e met 840 pnt 2007
U18 vrouwen cross Nadine de Wilde ZK 1e met 830 pnt 2005
U18 vrouwen cross Nadine de Wilde ZK 1e 2004
U18 vrouwen cross Astrid den Herder ZK 830 pnt 2002
U18 vrouwen cross Cindy de Leeuw ZK 750 pnt 1994
U18 vrouwen cross Anjolie Wisse ZK 750 pnt 1992
U18 vrouwen cross Annelies van Doorn ZK 900 pnt 1990
U18 vrouwen cross Ingrid de Schipper ZK 900 pnt 1988
U18 vrouwen cross Ingrid de Schipper ZK 516 pnt 1987
U18 vrouwen cross Sylvia Hogeman ZK 1e 1974
U20 vrouwen 4 x 4200 m Astrid den Herder, Esther Vermue, Nadine de Wilde, Sylvia Reijnhout ZK 1.11.15 2004
U20 vrouwen 5000 m Lindy van Anrooij ZK 20.45 min 2013
U20 vrouwen cross Anjolie Wisse ZK 750 pnt 1994
U20 vrouwen cross Annelies van Doorn ZK 750 pnt 1992
Vrouwen 4 x 3000 m Astrid den Herder, Marloes Rijk, Nadine de Wilde, Nathalie Lotthrinkx ZK 52.45 min 2013
Vrouwen 4 x 4200 m Astrid den Herder, Jasmijn den Herder, Renate de Wilde, Sjaan Maartense ZK 1.36.19 2005
Vrouwen cross Anjolie Wisse ZK 741 pnt 1996
Vrouwen cross Joke Goeree ZK 870 pnt 1989
Vrouwen cross Elly Crucq ZK 120 pnt 1973
Vrouwen korte cross Ilona Sonke ZK 1e met 803 pnt 2008
Vrouwen korte cross Astrid den Herder ZK 1e met 825 pnt 2006
Vrouwen korte cross Astrid den Herder ZK 1e met 830 pnt 2005
Vrouwen 35 10 km Monique Verschuure ZK 48.31 2022
Vrouwen 35 4 x 4200 m Anita Remijn, Dineke Zwolle, Marietta van Anrooij-Zoetewei, Suus de Wilde ZK 1.25.49 2004
Vrouwen 35 5000 m Paola van Gilst-Saarloos ZK 21.25 min 2013
Vrouwen 35 9000 m Monique Verschuure ZK 35.24 2015
Vrouwen 35 9600 m Monique Verschuure ZK 37.37 2018
Vrouwen 35 9850 m Monique Verschuure ZK 41.12 2017
Vrouwen 35 cross Saskia Goole ZK 1e met 825 pnt 2011
Vrouwen 35 cross Annet van der Linde ZK 1e met 816 pnt 2010
Vrouwen 35 cross Annet van der Linde ZK 1e met 830 pnt 2007
Vrouwen 35 cross Sjaan Maartense ZK 1e 2004
Vrouwen 35 cross Sjaan Maartense ZK 822 pnt 2003
Vrouwen 35 cross Sjaan Maartense ZK 831 pnt 2002
Vrouwen 35 cross Sjaan Maartense ZK 1e met 831 punten 2001
Vrouwen 35 cross Wilma van Zee ZK 791 pnt 2000
Vrouwen 35 korte cross Marietta van Anrooij-Zoetewei ZK 1e met 825 pnt 2010
Vrouwen 35 korte cross Marietta van Anrooij-Zoetewei ZK 1e met 831 pnt 2009
Vrouwen 45 10 km Leonie Ton ZK 47.43 2022
Vrouwen 45 5000 m Christine Balkenende ZK 23.09 min 2013
Vrouwen 45 8000 m Leonie Ton ZK 34.24 2023
Vrouwen 45 9600 m Paola van Gilst-Saarloos ZK 41.45 2018
Vrouwen 45 cross Christine Balkenende ZK 1e met 840 pnt 2012
U8 jongens 750 m Scott Schennink ZK 5.17 2023
U8 jongens 970 m Torben van Hees ZK 04.54 2023
U9 jongens 1000 m Quinten Vermeulen ZK 07.58 2022
U9 jongens 4 x 1200 m Eeke Flink, Kjelt Moerbeek, Sven van den Boomgaard, Thijs Jansen ZK 31.24 2010
U9 jongens 4 x 1200 m Aron van Bennekom, Evy van Daalen, Shirin van Anrooij, Stef Kapteijn ZK 23.03 2009
U9 jongens 900 m Daan van Luijk ZK 4.57 2017
U9 jongens 980 m Jens Beuns ZK 4.44 2015
U9 jongens cross Stef Kapteijn ZK 1e met 840 pnt 2010
U9 jongens cross Franklin van Anrooij ZK 1e met 840 pnt 2005
U9 jongens cross Steven Nuytinck ZK 1137 pnt 1999
U10 jongens 4 x 1200 m Inke van den Dikkenberg, Koen Steenblok, Yara Karelse, Zoe van Luijk ZK 22.54 2015
U10 jongens 4 x 1200 m Anna Marcusse, Matthijs Roos, Sven Kramer, Veerle Smits ZK 23.34 2011
U10 jongens 4 x 1200 m Bart Letterie, Daniel Six Dijkstra, Remco Arendse, Thomas van Bilsen ZK 24.45 1998
U10 jongens cross Stef Kapteijn ZK 1e met 825 pnt 2011
U10 jongens cross Michel Haak ZK 891 pnt 1998
U10 jongens cross Dimph Sheilds ZK 882 pnt 1990
U12 jongens 1000 m Jesse van den Dikkenberg (A1) ZK 3.34 2014
U12 jongens 1000 m Stef Kapteijn (A2) ZK A2 3.42 min 2013
U12 jongens 1100 m Ipe Verbrugge (A2) ZK 04.00 2017
U12 jongens 4 x 1200 m Jesse van den Dikkenberg, Mart Kapteijn, Sven Kramer, Tessa Schets ZK 21.04 2014
U12 jongens 4 x 1200 m Jesse van den Dikkenberg, Sven Kramer, Tamar van Daalen, Yara Burg ZK 23.06 min 2013
U12 jongens 4 x 1200 m Jesse van den Dikkenberg, Matthijs Roos, Shelby van Putten, Sven Kramer ZK A1 22.32 2012
U12 jongens 4 x 1200 m Mees Verbrugge, Shirin van Anrooij, Stef Kapteijn (A1), Stijn Lavooij ZK A1 22.55 2010
U12 jongens 4 x 1200 m Joost Gevaert, Nuno Westdorp, Sammy de Jong, Wouter Leestemaker ZK A1 24.21 2005
U12 jongens 4 x 1200 m Alex Zwolle, Danny Goulooze, Michel Haak, Wout Remijn ZK 19.22.9 2000
U12 jongens 4 x 1200 m Hein Vermin, Remco Arendse, Rens Geelhoed, Wout Remijn ZK 21.46 1999
U12 jongens 970 m Jesse van den Dikkenberg (A2) ZK A2 3.37 2015
U12 jongens 970 m Remco de Baar (A1) ZK A1 3.40 2015
U12 jongens 980 m Remco de Baar (A2) ZK A2 3.51 2015
U12 jongens 980 m Ipe Verbrugge (A1) ZK A1 3.57 2015
U12 jongens cross Stef Kapteijn (A1) ZK A1 1e met 830 pnt 2012
U12 jongens cross Steven Nuytinck ZK A2 830 pnt 2002
U12 jongens cross Michel Haak ZK A1 1155 pnt 1999
U12 jongens cross Sjoerd 't Hart ZK A2 750 pnt 1992
U12 jongens cross Kristian van Haaren ZK A2 882 pnt 1989
U12 jongens cross Wijnand Krijnsen ZK 566 pnt 1980
U12 jongens cross Gert-Jan Nijsse ZK 120 pnt 1973
U14 jongens 1900 m Robert de Graaf ZK 6.27 2015
U14 jongens 2000 m Bezuayehu Petersen ZK 6.13 2014
U14 jongens cross Steven Nuytinck ZK 831 pnt 2003
U14 jongens cross Guido op 't Hof ZK 900 pnt 1989
U14 jongens cross Ingmar Berman ZK 1e 1981
U14 jongens cross André Verwei ZK 567 pnt 1980
U16 jongens 1960 m Bezuayehu Petersen ZK 6.26 2015
U16 jongens 2500 m Remco de Baar ZK 10.45 2020
U16 jongens 2500 m Jordi Bot ZK 8.57 min 2013
U16 jongens 4 x 1800 m Bart Balkenende, Jordi Bot, Jorick de Vries, Stijn Lavooij ZK 27.48 min 2013
U16 jongens 4 x 1800 m Franklin van Anrooij, Joost Gevaert, Lindy van Anrooij, Patrick de Vos ZK 28.47 2009
U16 jongens 4 x 2100 m Alex Zwolle, Ferdi de Jong, Robin de Vos, Steven Nuytinck ZK 30.57 2004
U16 jongens 4 x 2100 m Ad Sluijter, Anne Ruijsink, Rob Sonke, Sjoerd 't Hart ZK 30.31 1996
U16 jongens 4 x 2400 m Frits Bakker, Lars Colpaert, Patrick Looij, Thomas Beelen ZK 40.45.7 2007
U16 jongens cross Lars Paardekooper ZK 1e met 822 pnt 2007
U16 jongens cross Pim Abbink ZK 840 pnt 2003
U16 jongens cross Jan de Bart ZK 1e 1974
U16 jongens cross Paul Sturm ZK 120 pnt 1973
U18 mannen 4500 m Wouter Schets ZK 19.46 2018
U18 mannen cross Robin de Vos ZK 1e met 804 pnt 2008
U18 mannen cross Edwin de Leeuw ZK 900 pnt 1991
U18 mannen cross Lennart Fokke ZK 555 pnt 1985
U20 mannen 4 x 4200 m Caesar Zwolle, Hylke Hopmans, Richard Reijnhout, Wout Remijn ZK 1.03.12 2004
U20 mannen 4 x 4200 m Anne Ruijsink, Dennis Wisse, Joost de Klerk, Rob Sonke ZK 1.02.57 1998
U20 mannen 4 x 4200 m Ben Verbeem, Frank Vermeulen, Joost de Klerk, Peter van den Pol ZK 1.01.55 1996
U20 mannen 4 x 4800 m Alex Zwolle, Lars Paardekooper, Robin de Vos, Viktor Beelen ZK 1.19.08 2007
U20 mannen 9600 m Bereket Petersen ZK 33.24 2018
U20 mannen cross Robin de Vos ZK 1e met 821 pnt 2009
U20 mannen cross Viktor Beelen ZK 1e met 821 pnt 2008
U20 mannen cross Marco Simonse ZK 882 pnt 1988
U20 mannen cross Albert Schrijver ZK 530 pnt 1985
U20 mannen cross Frits Bolle ZK 515 pnt 1984
U20 mannen cross Frits Bolle ZK 507 pnt 1983
U20 mannen cross Cees Goosen ZK 1e 1981
Mannen 10000 m Tommy Staal ZK 28.57 2014
Mannen 2550 m Robbert Meeuwse ZK 08.30 2015
Mannen 2570 m Bereket Petersen ZK 8.12 2023
Mannen 2700 m Robbert Meeuwse ZK 9.48 2017
Mannen 2940 m Patrick de Vos ZK 10.05 2023
Mannen 3000 m Luuk Balkenende ZK 8.18 2014
Mannen 3200 m Franklin van Anrooij ZK 11.28 2022
Mannen 3220 m Bereket Petersen ZK 12.02 2020
Mannen 4 x 3000 m Jasper Zuidhof, Luuk Balkenende, Patrick de Vos, Robin de Vos ZK 44.29 min 2013
Mannen 4 x 6300 m Alwin Vermeulen, Frans Roelofs, Jan de Wilde, Jan Guiljam ZK 1.24.20 1998
Mannen 7500 m Tommy Staal ZK 23.18 min 2013
Mannen 9000 m Patrick de Vos ZK 35.05 2023
Mannen 9000 m Tommy Staal ZK 28.24 2015
Mannen 9850 m Martijn de Kok ZK 35.17 2017
Mannen cross Alwin Vermeulen ZK 822 pnt 2003
Mannen cross Alwin Vermeulen ZK 816 pnt 2002
Mannen cross Edwin de Leeuw ZK 858 pnt 1998
Mannen cross Leon van der Velden ZK 900 pnt 1989
Mannen cross Leon van der Velden ZK 900 pnt 1988
Mannen cross Leon van der Velden ZK 607 pnt 1985
Mannen cross Kees van Dalen ZK 116 pnt 1973
Mannen korte cross Jasper Zuidhof ZK 1e met 788 pnt 2012
Mannen korte cross Menno Tanis ZK 1e met 790 pnt 2011
Mannen korte cross Gert-Jan Smit ZK 1e met 831 pnt 2008
Mannen korte cross Gert van der Weele ZK 300 pnt 1986
Mannen korte cross Gert van der Weele ZK 311 pnt 1985
Mannen 35 korte cross Wilko de Vos ZK 1e met 831 pnt 2007
Mannen 35 korte cross Rien de Wilde ZK 1e met 765 pnt 2005
Mannen 40 cross Jan de Wilde ZK 1131 pnt 1999
Mannen 40 cross Jan de Wilde ZK 891 pnt 1998
Mannen 40 cross Leo de Leeuw '54 ZK 750 pnt 1995
Mannen 40 cross Frans Krijnsen ZK 545 pnt 1985
Mannen 40 cross Frans Krijnsen ZK 535 pnt 1984
Mannen 40 cross Frans Krijnsen ZK 548 pnt 1983
Mannen 40 korte cross Wilko de Vos ZK 1e met 807 pnt 2006
Mannen 40 korte cross Wilko de Vos ZK 1e 2004
Mannen 45 10 km Johan Karelse ZK 44.08 2022
Mannen 45 8000 m Johan Karelse ZK 30.17 2023
Mannen 45 9000 m Peter Balkenende ZK 32.36 2015
Mannen 45 9600 m Peter Balkenende ZK 35.35 2018
Mannen 45 cross Wilko de Vos ZK 1e met 831 pnt 2009
Mannen 50 cross Theo den Herder ZK 1e met 831 pnt 2008
Mannen 50 cross Theo den Herder ZK 1e met 822 pnt 2007
Mannen 50 cross Theo den Herder ZK 1e met 831 pnt 2005
Mannen 50 cross Theo den Herder ZK 1e 2004
Mannen 50 cross Kees van den Pol ZK 1097 pnt 1999
Mannen 55 10 km Peter Balkenende ZK 43.51 2022
Mannen 55 10,1 km Wilko de Vos ZK 44.18 2020
Mannen 55 11 km Marius Besuijen ZK 50.19 2017
Mannen 55 9000 m Jan de Wilde ZK 35.30 2015
Mannen 55 9600 m Wilko de Vos ZK 37.09 2018
Mannen 55 cross Wim de Jonge ZK 1e met 794 pnt 2012
Mannen 55 cross Theo den Herder ZK 1e met 825 pnt 2011
Mannen 55 cross Theo den Herder ZK 1e met 825 pnt 2010
Mannen 55 cross Theo den Herder ZK 1e met 816 pnt 2009
Mannen 60 cross Rinus Joosse ZK 1e met 840 punten 2001
Mannen 60 cross Rinus Joosse ZK 840 pnt 2000
Mannen 65 9000 m Wim de Jonge ZK 38.11 2015
Mannen 65 9850 m Wim de Jonge ZK 46.06 2017
= elektronische tijd